Pizzeria Bube

verified_user
aleja Hallera 94
53-203 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Pizzeria Bube Informacje o firmie

Ogólne informacje

Serdecznie zapraszamy Do nowej pizzerii Bube na kulinarnej mapie Wrocławia.
Niepowtarzalny smak naszej pizzy to zasługa wieloletniej, rodzinnej pizzerii we Włoszech, którą mamy zaszczyt otworzyć w tym cudownym mieście Jakim jest Wrocław.
Nasza Pizza jest zawsze przygotowana ze świeżych, oryginalnych włoskich składników przez doświadczonego, włoskiego kucharza.
Mamy nadzieję, że tradycyjna receptura, tradycja wypiekania w piecu, zapach i klimat pozwolą nam "zabrać" Was na moment do słonecznej Italii.
Dodatkowo proponujemy Państwu inne Włoskie przysmaki oraz dania.
Do naszej pracy podchodzimy z pasją a każdy z naszych Gości jest dla nas wyjątkowy, dlatego pragniemy abyście byli zadowoleni z odwiedzin u nas.
Jeśli nie macie czasu aby odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do korzystania z naszej usługi zamówienia wybranych dań przez telefon.
A presto!

aleja Hallera 94 Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 22:00
Wtorek:
11:00 - 22:00
Środa:
11:00 - 22:00
Czwartek:
11:00 - 22:00
Piątek:
11:00 - 22:00
Sobota:
11:00 - 22:00
Niedziela:
12:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Pizzeria Bube Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę