"Пекин"

verified_user
aleja Niepodległości
84-120 Władysławowo, Polska

"Пекин" Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hotel Pekin jest zlokalizowany we Władysławowie, co zapewnia wypoczynek nad morzem a jednocześnie wygodny dostęp do atrakcji Trójmiasta, malowniczego Półwyspu Helskiego, Łeby i Kaszub. Zapewnimy Państwu udany wypoczynek lub zorganizujemy konferencję. Hotel PEKIN proponuje Państwu jedyne w swoim rodzaju pokoje w stylu orientalnym. Wnętrza Hotelu wyposażone są w oryginalne meble i dekoracje z Chin, co zapewnia wyjątkową atmosferę. Chińskie klimaty wzmacniają walory smakowe potraw oferowanych w naszej chińskiej restauracji przez chińskiego kucharza. Gwarantujemy wysoki komfort wypoczynku oraz wyposażenia:
- WI-FI i TV SAT w pokojach i na terenie całego obiektu;
- Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji "Shaolin"
- basen i sauna;
- bilard, tenis stołowy, kijki do nordic walking.
Udane wczasy nad morzem, zabiegi rehabilitacyjne lub profesjonalna konferencja to wizytówka hotelu PEKIN – zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokładną ofertą wypoczynkową na stronie internetowej. Akceptujemy zwierzęta domowe (za dodatkową opłatą). Jeśli szukają Państwo hotelu nad morzem, który zaoferuje spokojny wypoczynek wśród nadmorskiej przyrody, a jednocześnie zaproponuje wiele dodatkowych atrakcji, wczasy w Hotelu PEKIN będą najlepszym wyborem. Serdecznie zapraszamy!

aleja Niepodległości Władysławowo

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

"Пекин" Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę