Browar Perun

verified_user
Poproś o informacje

Browar Perun Informacje o firmie

Ogólne informacje

Browar PERUN jest owocem polskiej, piwnej rewolucji. Browar PERUN chce odpowiadać oczekiwaniom świadomych piwoszy, którzy chcą pić dobre piwo i poznawać nowe smaki. Nasze produkty mają też zachęcić smakoszy eurolagerów do spróbowania piw z wyższej półki.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w połowie 2014 roku - jako browar kontraktowy, od początku jednak towarzyszyła nam myśl o założeniu własnego browaru. To zamierzenie zostało zrealizowane, od stycznia 2017 roku pracujemy we własnym browarze w Budziszynie, gm. Chynów.

Za Browar PERUN odpowiadają cztery osoby, a naszym liderem jest Adam Czogalla, który dostarcza know-how i odpowiada za technologiczną stronę produkcji piwa. Adam jest doświadczonym piwowarem domowym, który przekuwa swoje amatorskie doświadczenie w komercyjne projekty. Reszta zespołu zajmuje się księgowością, sprzedażą, inwestycjami oraz szeroko pojętym marketingiem.

Budziszyn

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
browar

Browar Perun Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę