Kanonia Hostel & Apartments

verified_user
1143 polubień
421 ulubione
Jezuicka 2
00-281 Bukowno Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Kanonia Hostel & Apartments Informacje o firmie

Ogólne informacje

Interesuje Cię nocleg w samym sercu Warszawy? W kręgu Twoich poszukiwań znajduje się przytulny i klimatyczny hostel, który pozwoli Ci czerpać ze wszystkich wspaniałości Warszawy, a jednocześnie zapewni błogi relaks i odpoczynek?

Zapewniamy, że trafiłeś pod właściwy adres! Kanonia to miejsce wyjątkowe na mapie Warszawy, otulone artystyczną atmosferą. To niezwykle urokliwy hostel z duszą i charakterem, usytuowany w sercu Starego Miasta Warszawy, który oczarowuje nietuzinkowym wystrojem i kolorowymi wnętrzami. Atrakcyjnie wyposażone pokoje i apartamenty oraz najwyższe standardy obsługi zachęcają do pobytu u nas niezależnie od długości planowanego pobytu. Twój wymarzony apartament do wynajęcia na Starym Mieście czeka w zaciszu naszego obiektu. To także jedyny hostel na Warszawskiej Starówce, w którym historia przeplata się z nowoczesnością.

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy.

Z okien naszych pokoi rozciąga się wspaniały widok na Plac Kanonii - na którym znajduje się zabytkowy dzwon i najwęższa kamienica w Europie - oraz ulicę Jezuicką, czyli zachwycające zaplecze Katedry Św. Jana.

Plac Kanonia niebezpodstawnie stał się inspiracją dla nazwy naszego hostelu nie tylko ze względu na sąsiadującą lokalizację. Nie chcieliśmy, aby był kojarzony wyłącznie jako hostel Stare Miasto, ponieważ obiektów noclegowych w jego obrębie jest zatrzęsienie, a na dodatek pragniemy zwrócić uwagę na urok mniej popularnych zakamarków stolicy. Nie każdy hostel w Warszawie może poszczycić się nazwą pochodzącą od tak niepowtarzalnego miejsca z wyjątkową historią. Kanonicy kapituły warszawskiej w 1406 roku otrzymali w tym miejscu działki i wybudowali wąskie, ale wysokie drewniane domy. Gdy wybuchł pożar, domy odbudowano już w postaci murowanej w 1607 roku. Przez pewien czas trzy domy zakupione przez ks. Stanisława Staszica służyły jako pierwsza siedziba Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

Jezuicka 2 Bukowno Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
00:00 - 00:00
Wtorek:
00:00 - 00:00
Środa:
00:00 - 00:00
Czwartek:
00:00 - 00:00
Piątek:
00:00 - 00:00
Sobota:
00:00 - 00:00
Niedziela:
00:00 - 00:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Hotel, Zakwaterowanie ze śniadaniem (Bed & Breakfast),

Kanonia Hostel & Apartments Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę