Sala Bankietowa Venge

verified_user
285 polubień
147 ulubione
ul.Tomaszowska 82
93-635 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Sala Bankietowa Venge

Eat Fit Catering dietetyczny Łódź
Piotrkowska 8, Łódź
Catering z 4 letnim doświadczeniem, pomagamy osiągnąć naszym klientom wyznaczon…
Fit-Meal Catering Dietetyczny Łódź Łódź
Kusocińskiego 63, Łódź
Fit-Meal Catering Nie masz czasu na przygotowanie posiłków? Chcesz się zdrowo …
MPG STUDIO Łódź
ul. Uprawna 83 , Łódź
PG Studio

Sala Bankietowa Venge Informacje o firmie

Ogólne informacje

Masajowie tak ochoczo oddają się świętowaniu, że czasem na chwilę tracą świadomość i zaczynają drżeć. Wynajmując Salę Bankietową Venge i organizując w niej dowolną uroczystość w dogodnym terminie masz szansę wprowadzić własne ciało w podobnie radosne uniesienia.

Ogrodzony budynek wolnostojący posiada wyjątkowe klimatyzowane sale. Soczysta zieleń otoczenia, a także elegancki podjazd z kostki brukowej dopełniają całości i sprawiają, że czas spędzony u nas jest wyjątkowy już od początku.

Sala Bankietowa Venge I - klimatyzowana mogąca pomieścić 60 osób ( lub 80 osób część taneczna w Sali Bankietowej Venge II)

Sala Bankietowa Venge II- klimatyzowana mogąca pomieścić do 45 osób

Sala Bankietowa Venge III - klimatyzowana mogąca pomieścić do 100 osób ( lub 130 os - część taneczna w Sali Bankietowej Venge I)

Venge to również fantastyczny catering. Pieczeń wieprzowa w otoczeniu sosu myśliwskiego i tradycyjnych kluseczek śląskich. Zachwycająca polewka z kaczki wraz z zacierką. Kotlet szwajcarski nadziewany szynką i serem, podany tuż po smakowitym rosole z makaronem. To pozycje z menu, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Polecamy także krem z pomidorów z dodatkiem świeżej, aromatycznej bazylii oraz duszone w białym winie talarki wieprzowe podane z jabłkiem i szalotką. To idealna propozycja na uroczysty obiad, urodziny, chrzciny, komunię czy inną rodzinną okazję. Szeroka paleta mięs, ryb, sałatek oraz smacznych przekąsek z pewnością trafi w każdy gust.

Jedną z najciekawszych atrakcji weselnych może być przaśny stół wraz z efektownym, a co najważniejsze wyśmienitym pieczonym prosięciem. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z czekoladowej fontanny, przygotowania pokazu sztucznych ogni czy barmańskiego show. Każde przyjęcie zorganizowane w sali weselnej Venge to gwarancja znakomitej zabawy i wyjątkowych wspomnień.

ul.Tomaszowska 82 Łódź

Godziny otwarcia
Wtorek:
16:00 - 20:00
Czwartek:
16:00 - 20:00
Sobota:
14:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
catering sala bankietowa obiekt przeznaczony do organizacji imprez
Słowa kluczowe
Planowanie imprez,

Sala Bankietowa Venge Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę