Keja Chłapowo

verified_user
2293 polubień
937 ulubione
Ulica Stefana Żeromskiego 92
84-120 Władysławowo, Polska
Poproś o informacje

Keja Chłapowo Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasze pole namiotowe mieści się w Chłapowie przy ul. Żeromskiego 52 (przed samolotem), na klifie, po stronie morza. Zatem mamy widok na morze i zejście na plażę w odległości 50 metrów od naszego pola.

Posiadamy prawie hektar częściowo zadrzewionej przestrzeni. Nasze pole otaczają wąwozy, lasy, jary Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. Dysponujemy dużą ilością skrzynek do podłączenia prądu.

Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, przysznice oraz umywalki. Dostęp do ciepłej wody jest nieograniczony i bezpłatny, 24 godziny na dobę. Jest miejsce do zmywania naczyń z ciepłą wodą i osobne stanowisko do czyszczenia ryb. Posiadamy bar a sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Istnieje możliwość korzystania z pralki automatycznej. Kilka razy w tygodniu organizujemy wieczory przy "muzyce na żywo".

Na terenie kempingu można zagrać w bilard, ping ponga i cymber gaya. Cały kemping obejmuje strefa bezprzewodowego internetu WiFi. Dla dzieci mamy miłe miejsce gdzie mogą się bawić - plac zabaw z atestami bezpieczeństwa.

Dysponujemy przyczepami kempingowymi do wynajęcia na miejscu! Przyczepy 2, 3, 4 i 5 osobowe. Każda wyposażona jest w przyłącze prądu, butlę gazową, naczynia kuchenne, letnie kołdry i małe poduszki (jaśki), przedsionek, zestaw mebli ogrodowych. We własnym zakresie należy zabrać powłoczki na pościel. Korzystanie z toalet i prysznicy, ogólnodostępnych na terenie pola namiotowego, wliczone jest w cenę wynajmu.

W pobliżu przyczep znajdują się miejsca na parkowanie samochodu. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia grilla. Zwięrzęta domowe są mile widziane i ich pobyt jest bezpłatny. Obiekt jest ogrodzony, monitorowany i chroniony przez profesjonalną agencję ochrony.

Zapraszamy do nas na niezapomniane wakacje w bliskości z naturą.

Ulica Stefana Żeromskiego 92 Władysławowo