Animatorzy Fundacja Po Szkole

verified_user
99 polubień
Świeradowska 47
00-150 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Animatorzy Fundacja Po Szkole

Domki Marysia Warszawa
Koszykowa 1, Warszawa
Domki Marysia. Budujemy drewniane domy całoroczne w technologii modułowej ze sz…
“Aspius Pro Fishing Outdoor” Sp. z o.o. Warszawa
<p>Organizujemy wyprawy wędkarskie do wielu krajów w Europie, na Świecie oraz w…
Etna Warszawa
Redutowa 41, Warszawa
<p>Etna to firma pomagająca w organizowaniu imprez gdzie mają pojawić się dziec…
Rent4Place sp. z o.o. Warszawa
Grzybowska 87, Warszawa
<p>Oferujemy pełny proces zarządzania meblami biurowymi. Począwszy od audytu me…

Animatorzy Fundacja Po Szkole Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza oferta:

--> Animacje dla Dzieci - Od ponad 10 lat zajmujemy się tym, co umiemy robić najlepiej – organizowaniem rozrywki dzieciakom i ich rodzinom. Organizujemy pikniki, festyny, bale, dni dziecka, imprezy firmowe, promocje,dni otwarte i uroczystości rodzinne. Możemy zorganizować imprezę w Wilanowie – naszym Klubie z ogrodem, 50-metrową salą i dużym tarasem, a także w domu, w plenerze i dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Zaproponuj swój temat, lub wybierz jeden z ponad 30 sprawdzonych scenariuszy imprez; np.: High School Musical, Urodziny na sportowo, Gwiezdne Wojny, Na zamku w Hogwarcie, W świecie rycerzy i księżniczek, Wizyta w Nibylandii i wiele, wiele innych.

--> Team Building - Proponujemy Państwu udział w konkurencjach integracyjnych opartych na rywalizacji. Wszystkie zadania będą miały charakter teambuildingowy, czyli ich celem będzie utworzenie zgranego i dobrze współpracującego zespołu.
Zadania nie wymagają od uczestników dużej sprawności fizycznej, przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od płci i wieku, angażują wszystkich uczestników, wprawiają w dobry nastrój. Łączy je jedna wspólna cecha - wykonanie zadania jest niemożliwe w pojedynkę, ale przy odpowiedniej współpracy zepołu staje się dziecinnie proste.

--> Animacje na Weselu - Elegancka sala bankietowa, przyjęcie w ogrodzie, a może kameralny obiad w restauracji? Nasi Animatorzy z radością zajmą się najmłodszymi Gośćmi i zaproszą do wspólnej zabawy!

--> Szkolenia - Animacje Czasu Wolnego i nie tylko! Według badań socjologów w ciągu najbliższych 10-20 lat, zawód animatora stanie się jednym z najbardziej pożądanych na rynku pracy. Wynika to płynnie stąd, że w polskim społeczeństwie z roku na rok powiększa się tak zwana „klasa średnia”, ludzie coraz więcej pieniędzy są w stanie poświęcić na organizację swojego czasu wolnego. Wraz ze wzrostem popytu, będą też rosły wymagania wobec animatorów. Już dziś nie wystarczy by animator był miły i ładnie się uśmiechał, ale by miał ciekawe pomysły, odpowiednią prezencję, wysoki poziom świadczonych usług. Dobrze przygotowani animatorzy stają się coraz bardziej pożądanym produktem na rynku. Dlatego właśnie dziś jest czas na kształcenie animatorów.
- Oferta dla uczestników indywidualnych a także Biur Podróży i Hoteli. W profesjonalny sposób wykształcimy przyszłych animatorów.

--> Imprezy Plenerowe - organizujemy różnego rodzaju eventy na świeżym powietrzu, takie jak: festyny, pikniki tematyczne.

--> Promocje Produktów dla Firm - niekonwencjonalne promowanie produktu z pomocą profesjonalnych Animatorów

Świeradowska 47 Warszawa

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Organizacja,

Animatorzy Fundacja Po Szkole Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę