Fortuna & Friends Kraków

verified_user
1248 polubień
369 ulubione
Ul. Szpitalna 5
31-002 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Fortuna & Friends Kraków

Escape Challenge Kraków
Dietla 29, Kraków
<p>Escape Challenge to zabawa, w której uczestnicy (w grupach) zostają zamknięc…
LostRoom Kraków
Kremerowska 5, Kraków
Kiedyś nie wiedzieliśmy tyle ile wiemy teraz. Najpierw sami postanowiliśmy rozw…
Niezapomniane Animacje Kraków
Ściegiennego 57/105, Kraków
Chcesz, aby twoja pociecha spełniła swoje marzenia? Klaun lub postać z ulubione…
Escape DaVinci Kraków
Długa 30, Kraków
Przeżyjcie przygodę w murach pracowni Leonarda Da Vinci. Wiedza mistrza wyprzed…

Fortuna & Friends Kraków Informacje o firmie

Ogólne informacje


„FORTUNA & Friends” - PIWNA REWOLUCJA ZACZYNA SIĘ W KRAKOWIE.

Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem - powiedział kiedyś Platon. Ten, kto postawił na piwo regionalne również był mędrcem.

„Naprawdę wierzę w ludzi. Jeśli powie się im prawdę, mogą przetrwać każdy kryzys narodowy. Najważniejsze jest, aby dać im prawdziwe fakty, oraz piwo.” Abraham Lincoln, który wypowiedział te słowa był jednym z wielu fanów tego trunku. Piwo jest najstarszym napojem alkoholowym na świecie. Coraz śmielej na naszym rynku rozpychają się browary regionalne, a ostatnio również i piwa „craftowe”.

Jeszcze niedawno lokalni browarnicy nie mieli łatwego życia, a ich produkty sprzedawały się jedynie w ich najbliższej okolicy. - Wszystko zaczęło się zmieniać od momentu, gdy klienci stali się bardziej świadomi: zaczęli zwracać uwagę na zdrową żywność, poszukiwać czegoś innego, mniej pospolitego. Mieli już dosyć tych samych produktów i smaków, tylko w innych opakowaniach.

Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na wybór piw regionalnych jest ich smak i różnorodność. Zdaniem klientów ważne jest też to, że płacą za produkt, a nie reklamę. Piwa regionalne są obecnie łatwiej dostępne niż kiedyś, a część osób je spożywających ceni tradycyjnie warzone piwa - wynika z badania „Piwa Regionalne”, ARC Rynek i Opinia.

Rok 2014 był rokiem początkiem piwnej rewolucji. A rok 2015? Jaki będzie? Moim zdaniem to będzie prawdziwa PIWNA REWOLUCJA. Nie wiem co na to cała Polska, ale wiem że takowa rewolucja piwna w Krakowie na pewno będzie miała miejsce. Jak grzyby po deszczu powstają nowe piwne lokale – otworzyć nowy lokal to ponoć nie trudno – tak twierdzą niektórzy, ale otworzyć piwny lokal który przetrwa miesiąc, rok….lata – to jest wyzwanie dla każdego.
I tego właśnie życzę, z całego swojego reporterskiego serca, nowemu projektowi piwnemu, który na przełomie kwietnia i maja „wykluje” się w Krakowie. Jako pierwsi, na łamach niniejszej gazety mamy zaszczyt poinformować, iż w Krakowie zaistnieje nowy projekt piwny o nazwie „FORTUNA & FRIENDS”. Będzie to kooperacja wyśmienitych piw z Miłosławskiego Browaru Fortuna oraz przyjaciół. Na 16 nalewakach zagoszczą wszystkie dostępne piwa z Browaru Fortuna, nowości craftowej sceny piw polskich, belgijskich oraz liczne premiery ważone specjalnie dla tego piwnego projektu. Ogromny ponad 100 metrowy ogródek, w letnie wieczory zamieni się w miejsce spotkań „przy gwiazdach”, gdzie nie tylko znawcy kultury piwowarstwa znajdą swoje miejsce. Planowane są liczne warsztaty piwne, spotkania domowych piwowarów, które to nie wtajemniczonych, zabiorą w świat encyklopedii piwowarstwa. Więc nie pozostaje Nam nic innego jak zaprosić wszystkich czytelników na otwarcie nowego miejsca na krakowskim szlaku piwnym. My obiecujemy że będziemy i opiszemy Wam jak było.

Ul. Szpitalna 5 Kraków

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
14:00 - 23:45
Wtorek:
14:00 - 23:45
Środa:
14:00 - 23:45
Czwartek:
14:00 - 23:45
Piątek:
14:00 - 23:45
Sobota:
14:00 - 23:45
Niedziela:
14:00 - 23:45
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sztuka i rozrywka, Ogródek piwny, Bar piwny

Fortuna & Friends Kraków Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę