Świat AGD

verified_user
3187 polubień
1 ulubione
ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Świat AGD Informacje o firmie

Ogólne informacje

Świat AGD kompleksowo podchodzi do swojego zadania. Odnawiasz kuchnię lub jadalnię? Pomyśl też o nowej zastawie albo serwisie obiadowo-kawowym. Bulionówki, dzbanki, karafki, kieliszki do jajek, kufle, sztućce, to i wiele, wiele więcej na Świat-agd.com.pl. Ciężko wszystko wymienić jednym tchem, a jeszcze nie wyszliśmy z kuchni. Sklep Świat AGD nie zawiedzie nawet wybrednych domatorów.

W ofercie sklepu Świat-agd.com.pl znajdują się również produkty użytku codziennego. Chlebaki, pojemniki, kosze, miotły, klamerki, ścierki, gąbki, mopy, deski do prasowania, a to nie wszystko. Wybieraj rzeczy najpotrzebniejsze dla twojej przestrzeni mieszkalnej na Świat-agd.com.pl.

W Świecie AGD warto przyjrzeć się zakładce „outdoor”. W sezonie letnim znajdziemy tam wszelkie potrzebne akcesoria do grillowania na świeżym powietrzu. Oprócz tego Świat AGD zaproponuje akcesoria dla zwierząt, sznurki, linki, wycieraczki, termometry, a nawet łyżki do butów.

Do kolejnych plusów sklepu Świat AGD dopiszmy możliwość płatności w ratach oraz fakt, że przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości produktu. Jednak specjaliści ze Świat AGD pakują i opisują Twoje zamówienie z należytą starannością, tak aby dotarło w Twoje ręce całe i zdrowe.

Mnogość produktów sklepu Świat AGD jest tak ogromna, że generowanie linków afiliacyjnych nie powinno przysporzyć Ci problemów. Oto kilka naszych przykładów:

- prezent dla rodziców? Porcelana!

- majowe grillowanie

- zacznij wyrabiać własne wino

- parapetówka – 5 pomysłów na prezent

ul. Kopanina 54/56 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Firma prowadząca handel detaliczny, Hurtownia/sklep, Sklep z artykułami domowymi

Świat AGD Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę