Candle Room home & gift

verified_user
12922 polubień
15 ulubione
Warszawska 17
05-520 Konstancin-Jeziorna, Polska
Poproś o informacje

Candle Room home & gift Informacje o firmie

Ogólne informacje

Butik Candle Room powołali w 2010 roku do życia miłośnicy pięknych i niepowtarzalnych zapachów. Staramy się by wszyscy sympatycy niezwykłych aromatów znaleźli tu coś dla siebie, dlatego posiadamy szeroką ofertę artykułów Yankee Candle, Millefiori Milano, WoodWick, Milkhouse Candle oraz Ashleigh & Burwood. Nasze produkty są najwyższej jakości, a zapachy komponowane są z naturalnie pozyskiwanych ekstraktów i olejków eterycznych.
W ofercie Candle Room dostępne są świece zapachowe w słojach we wszystkich rozmiarach, tea light-y, pałeczki zapachowe oraz woski i olejki do kominków aromaterapeutycznych. Natomiast w kolekcji zapachów samochodowych dostępnych w unikatowej formie zawieszek w kształcie słoików, znajdzie dla siebie coś każdy zmotoryzowany. Dbamy o to, aby palenie świec było intrygujące i przyjemne, dlatego znaleźć u nas można wyjątkowe dodatki do nich, które wprowadzą do Waszych domów ciepły i osobliwy klimat. Przywołają najwspanialsze wspomnienia i pozwolą narodzić się nowym.

Warszawska 17 Konstancin-Jeziorna

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 20:00
Wtorek:
10:00 - 20:00
Środa:
10:00 - 20:00
Czwartek:
10:00 - 20:00
Piątek:
10:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela:
11:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook instagram
Rok założenia
2010
Forma aktywności
Detal
Kategorie
świece i znicze sklep z upominkami
Słowa kluczowe
Sklep z upominkami, Artykuły do wystroju wnętrz, świece zapachowe

Zdjęcia

Candle Room home & gift Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę