Fresh&Fit Catering

verified_user
324 polubień
2 ulubione
Poproś o informacje

Fresh&Fit Catering Informacje o firmie

Ogólne informacje

Diety opracowane są na podstawie konsultacji dietetycznej, dzięki czemu zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nasza dietetyczka jest do Państwa dyspozycji na indywidualne spotkania, po ówczesnym umówieniu się telefonicznym. Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków.

Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi.

Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale pragniemy zarazić wszystkich chętnych pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Ci osiągnąć wymarzone cele. I uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!

Fresh&Fit Catering Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę