Fabryka Studniówek

verified_user
763 polubień
Ściegiennego101
25-134 Kielce, Polska

Firmy podobne do Fabryka Studniówek

Helion Group Kielce
Solidarności 20, Kielce
Jesteśmy sprawdzoną na rynku rozrywkowym firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem…
BTP Emeryk.com Kielce
Miodowa 3, Kielce
Jesteśmy Firmą, której podstawową misją jest dostarczenie niezapomnianych wraże…
Kolporter Arena Kielce
Ściegiennego 8, Kielce
Die Kolporter Arena ist ein Fußballstadion in der polnischen Großstadt Kielce. …
Hala Legionów w Kielcach Kielce
ul. Leszka Drogosza 2, Kielce
La Hala Legionów w Kielcach est une enceinte sportive située à Kielce en Pologn…

Fabryka Studniówek Informacje o firmie

Ogólne informacje

Połączenie sił agencji eventowej Rave Events, Grupy Helion, Wideocentrum oraz Grand Hotelu stworzyło niepowtarzalny projekt o nazwie Fabryka Studniówek.
Razem przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego, unikalnego, coś czego nie zrobił jeszcze nikt inny. Jesteśmy zgranym zespołem łączącym do granic perfekcji pasje oraz innowacyjne podejście. Praca przy studniówkach to dla nas czysta przyjemność. Posiadamy nie tylko pasje, ale niczym nieskrępowaną wyobraźnie oraz nie dopuszczamy się siebie faktu, że coś jest nierealne, bądź niewykonalne. Połączyliśmy wieloletnią praktykę oraz doświadczenie z młodzieńczą energią i entuzjazmem. Stworzyło to niesamowity efekt, który możecie sprawdzić na Waszej studniówce.
Wierzymy, że dobra zabawa to nie tylko tworzący ją niezwykli ludzie, ale także miejsce w jakim się ona odbywa, cała aranżacja oraz dostosowana do potrzeb uczestników muzyka i światła. Nasza grupa łączy w sobie wszystko czego potrzebujecie Państwo do stworzenia wyjątkowej studniówki, a nawet więcej!
Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną na najwyższym poziomie oraz aranżacje świetlną jako nowoczesną formę dekoracji. Dzięki nam każda przestrzeń zyskuje niepowtarzalny charakter i szczególną atmosferę. Łącząc kreatywność z odpowiednimi umiejętnościami zrealizujemy fantastyczny film z Państwa studniówki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze filmy były atrakcyjne, nowoczesne i dynamiczne. Dodatkowo tematyczny wystrój sali zintegrowany z realizacja światła, oraz niesztampowymi efektami specjalnymi takimi jak ciężki dym, wyrzutnie ogni czy CO2, sprawią że ta noc nigdy nie zniknie z Waszej pamięci. A to wszystko może odbyć się w jednym z najlepszych hoteli w Kielcach - Grand Hotel.
To tylko jedna taka noc w życiu, dzięki nam może stać się najpiękniejszym wspomnieniem z młodzieńczych lat. Powierzając nam swoją imprezę mogą być Państwo pewni, że będzie to niezapomniane wydarzenie na najwyższym poziomie.
Razem stwórzmy studniówkę uszytą na miarę Waszej szkoły!

Ściegiennego101 Kielce

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Planowanie imprez, Rozrywka,

Fabryka Studniówek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę