LAB 31 - Laboratorium Fotografii

verified_user
3613 polubień
201 ulubione
Plac Jana Matejki 31
65-056 Zielona Góra, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do LAB 31 - Laboratorium Fotografii

BHP-online.com Zielona Góra
Jagodowa 17, Zielona Góra
<p>BHP-online to internetowy serwis stworzony z myślą o zabieganych i zapracowa…
Lakiernia AN Zielona Góra
Sienkiewicza 9, Zielona Góra
<p>Lakiernia istnieje od 2001r. Doświadczenie nabyte przez te lata, pozwala n…
Coach Patrycja Kosiarkiewicz Zielona Góra
Utknęłaś i chcesz ruszyć dalej? Czujesz się bezradny i pragniesz znów poczuć mo…
Natantattoo Zielona Góra
Kupiecka 14/3, Zielona Góra
Witam na stronie studia tatuażu artystycznego natantattoo. Wykonuję tatuaż aut…

LAB 31 - Laboratorium Fotografii Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zajrzeć w młodzieńcze lata Twoich rodziców. Zawstydzić się ze swojej fryzury z lat 90tych, zobaczyć jeszcze raz swoje pierwsze miłości z wakacji. Trzymając w ręku odbitkę, na której jesteś z mamą, dostrzegasz swoje podobieństwo do taty. Fotografia to sztuka w fizycznej formie, odbitki to magia, która potrafi przenieść w czasie. Wywołanie zdjęć na papierze fotograficznym to najmilsza i najtrwalsza forma zatrzymywania i pamiętania chwili z pozoru tak ulotnej.

---

W laboratorium fotografii zagłębiamy się w każdy etap pracy nad odbitką. Jesteśmy fotografami i z doświadczenia wiemy, co w zdjęciu i w odbitce ma znaczenie. Dokładamy więc szczególnych starań by odbitki były najlepsze. Do wywołania zdjęć używamy najlepszej chemii, którą mieszamy ze specjalnie przez nas przefiltrowaną do tego procesu wodą. Papier dobieramy z naszej szerokiej oferty papierów fotograficznych Fuji w której znajdują się nie tylko „mat” czy “błysk” który oferujemy w wersji “Supreme”, ale również jedwabisty “Silk” czy perłowy “Pearl” dający efekt 3D.

---

Mateusz Papliński – rocznik ’87 – laborant z wieloletnim doświadczeniem, uzależniony od oparów utrwalacza i kofeiny. Od 2005r. zawodowy fotograf ślubny. Współtwórca i fotoreporter magazynu Fcuk. W wolnych chwilach lubi chodzić po krzakach z lampą błyskową oraz “grać w grę”.

http://paplinski.tumblr.com/

---
Sebastian Rzepiel – rocznik ’86 – dokumentalista, przez wiele lat pracował dla Gazety Wyborczej, autor wielu publikowanych fotografii w prasie codziennej, czasopismach, magazynach i wydawnictwach książkowych. Swoje zdjęcia prezentował na jednej wystawie indywidualnej – fotoreportaż „Prababka” w Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu w 2007 roku, oraz na kilku wystawach zbiorowych w kraju m.in. w Narodowej Galerii Sztuki „Zachęta” – „Ludzie, wydarzenia, przemiany – 20 lat fotografii „Gazety Wyborczej” w 2009r. Pracował z osobami autystycznymi w SPOA Dalej Razem, gdzie poprzez fotografię starał się otworzyć podopiecznych na kontakt z ludźmi i przygotować ich do pracy w zawodzie fotografa. Po pracy subiektywnie dokumentuje.

www.sebastianrzepiel.com

---

Twoje fotografie, nasze odbitki, połączenie dające efekt fizycznego zatrzymywania czasu.

Sebastian Rzepiel i Mateusz Papliński

Plac Jana Matejki 31 Zielona Góra

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 19:00
Wtorek:
11:00 - 19:00
Środa:
11:00 - 19:00
Czwartek:
11:00 - 19:00
Piątek:
11:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter
Słowa kluczowe
Usługi profesjonalne, Fotograf, Sztuka i rozrywka

LAB 31 - Laboratorium Fotografii Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę