Carrefour Polska

verified_user
881 polubień
460 ulubione
Ul. Medweckiego 2
31-870 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Carrefour Polska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy z Wami już 13 lat, więc nadszedł czas na zmiany. Nasz sklep przechodzi całkowitą metamorfozę, aby stać się miejscem, do którego klienci będą wracali z przyjemnością. Nowe meble ekspozycyjne, wygodne przejścia przez kasy, ciekawa kolorystyka z pewnością podniosą komfort zakupów. Osoby, które przyjadą do nas samochodem mają do dyspozycji parking na ponad 800 miejsc, a także naszą stację paliw, która oferuje paliwo po bardzo atrakcyjnych cenach. Niezmotoryzowanych klientów zachęcamy do korzystania z linii C1 i C2 bezpłatnego autobusu kursującego przez wszystkie dni tygodnia.
Jako sklep pilotażowy pierwsi otworzyliśmy Kasę Rodzinną z myślą o dzieciach, które ( pod czujnym okiem rodziców ) mogą sprawdzić, jak wyglądają samodzielne zakupy. Dodatkowym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest możliwość korzystania z Karty Dużej Rodziny.
Pamiętamy również o nieco starszych klientach oferując im Kartę Seniora, dzięki której w każdy wtorek otrzymują 10% rabatu w postaci e-bonu.
W tym roku uruchomiliśmy Naszą Wędzarnię, gdzie produkujemy wspaniałe wędliny – zawsze świeże i smaczne. Zapraszamy do ich codziennej degustacji ! A skoro mowa o świeżości polecamy nasze warzywa i owoce, które staramy się jak najciekawiej wyeksponować , żeby kusiły jakością i wyglądem.
Nasz sklep oferuje bogaty asortyment produktów spożywczych, tekstylnych i przemysłowych. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której będziemy umieszczać informacje o wszelkich nowościach i ciekawych wydarzeniach w hipermarkecie Carrefour Czyżyny.
Z przyjemnością zapoznamy się również z opiniami naszych klientów licząc, że będą przede wszystkim pozytywne :)

Ul. Medweckiego 2 Kraków

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 22:00
Wtorek:
08:00 - 22:00
Środa:
08:00 - 22:00
Czwartek:
08:00 - 22:00
Piątek:
08:00 - 22:00
Sobota:
08:00 - 22:00
Niedziela:
09:00 - 21:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Centrum handlowe,