Żarty Żartami

verified_user
3833 polubień
2055 ulubione
Wólczańska 40/42a
90-608 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Żarty Żartami

Monika Kańka Make-up Artist Łódź
Wieckowskiego 98, Łódź
ZANIM NAPISZESZ, PRZECZYTAJ PROSZĘ! W CELU ZAPISANIA SIĘ NA MAKIJAŻ PROSZĘ O UŻ…
Aneta Kubiak Makeup Artist Łódź
Marzenia są po to, aby je spełniać! :) Makijaż dzienny, okazjonalny, fotografi…
CASIO Szkoła Muzyczna Łódź. Studio nagrań, sala prób, nauka śpiewu i gry na instrumentach. Łódź
Grasz lub marzysz o grze na instrumencie? Odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę…
Make Up Artist - Magdalena Giszterowicz Łódź
Serdecznie zapraszam na makijaże oraz szkolenia z wizażu. Dyplomowana kosmetol…

Żarty Żartami Informacje o firmie

Ogólne informacje

Żarty Żartami to nowy klub z kulturą w tle - organizujemy koncerty, imprezy, spotkania literackie i nieliterackie. Lubimy muzykę i nasza scena jest otwarta na wiele gatunków - od tanecznej elektroniki, przez soul, funk, post rocka do free jazzu. Tworzymy przestrzeń przyjazną dla różnych inicjatyw lokalnych, społecznych, artystycznych oraz zwykłych pogaduch i spotkań. Nazwa bierze się trochę z przekory i poczucia humoru, a trochę z fascynacji groteską i absurdem. Wystrój wykorzystuje motywy surrealizmu, op-artu, wczesnego rokokoko i babcinego stryszku - jest kolorowo i panuje stylistyczna niejednorodność. Zapraszamy na kawę, czeskie piwo z nalewaka i inne napoje gorące, chłodzące oraz wytrawne wafle.
Klub mieści się w centrum Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 40/42a, w sąsiedztwie podwórca na 6 Sierpnia. Lokal jest przestronny i ma osobną salę koncertową, w której staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do dzielenia się muzyką. Na ścianie za sceną znajduje się mural łódzkiej artystki Marii Apoleiki, przedstawiający taneczny korowód ludzi i zwierząt pogrążonych w bachicznych pląsach.

Wólczańska 40/42a Łódź

Żarty Żartami Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę