Bistecca Bistro

verified_user
1800 polubień
319 ulubione
Branickiego 11
02-972 Wilanów, Polska
Poproś o informacje

Bistecca Bistro Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nazwa restauracji Bistecca Bistro wskazuje na to, że obraliśmy przede wszystkim kierunek mięsny i to zdecydowanie się zgadza. Proponujemy Państwu różne rodzaje steków oraz inne soczyste mięsiwa w interesujących kombinacjach.

Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy serwowanie wołowiny sezonowanej. Teraz ten proces odbywa się również u nas. W specjalnej szafie chłodniczej, wyselekcjonowana, polska wołowina dojrzewa na sucho w ściśle określonej temperaturze i wilgotności. W takich warunkach przechowujemy ją przez kilka tygodni, wskutek czego mięso staje się bardziej kruche, a jego smak niezwykle wyrazisty. Tak właśnie sezonujemy nasze rostbefy i antrykoty.

Aby wyjść na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy kolorowy, edukacyjny kącik dla najmłodszych, darmowy dostęp do szerokopasmowego Internetu WI-FI, klimatyzację oraz ekran z projektorem. W okresie letnim można skorzystać ze słonecznego, przytulnego ogródka.

W naszej restauracji poczujecie się Państwo jak w domu. Luźny i ciepły klimat sprawi, że będziecie mogli przyjść do nas w dowolnym stroju i o dowolnej porze. Nie chcemy budować żadnych granic. Jako młodzi właściciele pragniemy stworzyć tu rodzinną atmosferę nawiązując przyjacielskie stosunki z naszymi Gośćmi.

Branickiego 11 Wilanów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
12:00 - 22:00
Wtorek:
12:00 - 22:00
Środa:
12:00 - 22:00
Czwartek:
12:00 - 22:00
Piątek:
12:00 - 23:00
Sobota:
12:00 - 23:00
Niedziela:
12:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
japoński steakhouse steki bistro
Słowa kluczowe
Restauracja „steak house”, Restauracja grillowa,

Bistecca Bistro Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę