Kverneland Group Polska

verified_user
21877 polubień
29 ulubione
ul. Kręta 87
87-100 Torun, Polska

Kverneland Group Polska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Kverneland Group proponuje maszyny i urządzenia rolnicze do orki, kultywacji, siewu, nawożenia, opryskiwania oraz zbioru zielonki i podawania pasz. Kverneland Group to dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma, która jest producentem i dystrybutorem maszyn rolniczych. Do Grupy należą dwie znane marki – Kverneland i Vicon. Mocny nacisk kładziony na innowacje pozwala nam uzyskać unikalną i szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Maszyny Kverneland Group zostały zaprojektowane z myślą o pracy nawet w najcięższych warunkach glebowych, dzień po dniu, rok po roku. Oferujemy obszerny pakiet efektywnych rozwiązań dla profesjonalnego rolnika. Grupa Kverneland została założona w 1879 roku i jest notowana na giełdzie Oslo Stock Exchange od 1983 roku. Fabryki Kverneland Group ulokowane są w Norwegii, Danii, Niemczech, Francji, Holandii, Włoszech i Rosji. Grupa posiada własne przedstawicielstwa w 19 krajach oraz eksportuje maszyny do 60 innych krajów. Grupa zatrudnia ponad 1 858 osób na całym świecie, z czego 71% to pracownicy z poza Norwegii

ul. Kręta 87 Torun

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Firma z branży rolniczej, Rolnictwo,

Kverneland Group Polska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę