Pensjonat Beata

verified_user
574 polubień
123 ulubione
Rybna 9
57-320 Polanica-Zdrój, Polska
Poproś o informacje

Pensjonat Beata Informacje o firmie

Ogólne informacje

Pensjonat „Beata” to miejsce wyjątkowe. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz stylowo urządzone apartamenty wyposażone w TV Sat, parking, internet Wi-Fi. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Usytuowany w kameralnej dzielnicy uzdrowiska, co gwarantuje naszym Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom zorganizowanym, wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu, o każdej porze roku.
Aby pobyt w Pensjonacie wiązał się z prawdziwą przyjemnością polecamy usytuowaną na miejscu bazą zabiegową z bogatą ofertę zabiegów przyrodoleczniczych i relaksacyjnych, m. in.: masaż klasyczny, kąpiel perełkowa z aromaterapią, kąpiel wirową, Aquavibron, kąpiele i okłady borowinowe jak również wizytę w SPA, która pozwala rozładować stres, uwolnić myśli i odprężyć ciało.
Obiekt posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, pobytów integracyjnych jak również pobytów dla gości indywidualnych. Ośrodek dysponuje salami bankietowymi, szkoleniowymi (max. do 120 os.) wyposażonymi w rzutnik multimedialny, flipchart.

Oferujemy smaczną domową kuchnię, miłą obsługę a zadowolenie i uśmiech naszego klienta daje nam dużą przyjemność.

Rybna 9 Polanica-Zdrój

Pensjonat Beata Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę