Zdrowe Pudełeczko - catering dietetyczny

verified_user
238 polubień
ul. Powstańców Śl., 248
44-348 Skrzyszów, Polska
Poproś o informacje

Zdrowe Pudełeczko - catering dietetyczny Informacje o firmie

Ogólne informacje

Od 2012 roku rodzinnie prowadzimy gospodarstwo rolne z wielkim zamiłowaniem do natury zwierząt i zdrowego, aktywnego stylu życia stworzyliśmy ZDROWE PUDEŁECZKO.
Pragniemy "zarazić" wszystkich pasją do pełnowartościowego sposobu odżywiania. Udowadniamy, iż zdrowo znaczy smacznie.
Jesteśmy pierwszym w regionie cateringiem, który bazuje na produktach wytworzonych we własnym gospodarstwie rolnym.
Zdrowe Pudełeczko to przede wszystkim produkty i dania, które zostały wytworzone i wyhodowane w naszym gospodarstwie. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością serwowanych posiłków. Wszystkie zwierzęta, warzywa i owoce w naszym gospodarstwie hodowane są w sposób naturalny nie stosujemy antybiotyków i konserwantów. Wysoki nacisk kładziemy na jakość produktu z którego wytwarzamy każde danie.
Oferujemy nie tylko pełnowartościową Dietę o różnych wartościach energetycznych ale i również swojskie wyroby wędliniarskie i korytka okolicznościowe.

ul. Powstańców Śl., 248 Skrzyszów

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi kateringowe,

Zdrowe Pudełeczko - catering dietetyczny Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę