Stary Lwów - Restauracja

verified_user
2331 polubień
230 ulubione
Ks.Józefa Jałowego 27.
35-010 Rzeszów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Stary Lwów - Restauracja

Pizzeria Capri Rzeszów
Krzyżanowskiego 8, Rzeszów
Pizzeria Capri wyrabia pizzę według własnej receptury. Piecze się ją w piecach …
Pizzeria Cilento Rzeszów Rzeszów
plac wolności 16 , Rzeszów
Prawdziwa włoska pizza z pieca na drewno. Zawsze ze świeżych składników! Z najw…
Pizzeria La Sueva Rzeszów
, Rzeszów
Nasze menu zostało stworzone na bazie oryginalnych włoskich przepisów oraz wła…
Pizzeria AVANTI Rzeszów Rzeszów
Żeromskiego 2, Rzeszów
Pizzeria AVANTI zajmuje się przyrządzaniem i sprzedażą pizzy na pysznym grubym …

Stary Lwów - Restauracja Informacje o firmie

Ogólne informacje

Restauracja - STARY LWÓW to lokal gastronomiczny, gdzie Naszych Klientów Rozliczamy przy stolikach. Taka jest oficjalnie przyjęta definicja. Ale w rzeczywistości to miejsce, w którym można spotkać się z najbliższymi - rodziną, przyjaciółmi i wspólnie delektować się posiłkami. Nasze doświadczenie i profesjonalizm a przede wszystkim nasz klient pozwala nam na zaoferowanie doskonałych posiłków które przygotowują doskonali kucharze. Podstawowym założeniem naszej Restauracji to menu LWOWSKIEJ REGIONALNEJ - KRESOWEJ KUCHNI oraz Tradycyjnej Kuchni Polskiej opartą na staropolskich przepisach naszych przodków.,Kuchnia Ukraińska.Czeburek Lwowski.Pizza-Calzone GALICYJSKIE.Alkohol kresowy.KWAS KRESOWY - Piwo Lwowskie-Ukraińskie i Polskie.Nie powtarzalny klimat przedwojennego Lwowa. Muzyka kresowa i filmy historyczne.Indywidualne podejście do klienta.Przyjazna atmosfera.Restauracja STARY LWÓW świadczy szeroki zakres usług Cateringowych. W formie Cateringu obsługujemy na stałe różne instytucje, Banki, przedszkola, firmy prywatne, budowy. Świadczymy także usługi cateringowe polegające na organizacji wszelkiego rodzaju imprez oraz spotkań okolicznościowych u klienta. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do tego typu usług gastronomicznych ( podgrzewacze, termosy, boxy na produkty. pojemniki termo-izolacyjne podgrzewacze posiłków)

OBSŁUGA FIRM, INSTYTUCJI, INDYWIDUALNA

Organizujemy niezapomniane przyjęcia, dostarczamy najlepszej jakości potrawy, profesjonalnie obsługujemy bankiety, koktajle, lunche i imprezy plenerowe. Dotrzemy do każdego miejsca na Podkarpaciu, gwarantując profesjonalną obsługę i najlepszy catering.

PRZYJĘCIA RODZINNE

Komunie, chrzciny, rocznice ślubu - wszystkie te rodzinne uroczystości zabierają mnóstwo czasu spędzonego na przygotowaniu potraw, obsłudze gości oraz sprzątaniu po zakończeniu przyjęcia. Pragniemy przedstawić ofertę cateringową która jest indywidualna dla każdego klienta, a tym samym pozwoli Państwu w pełni uczestniczyć w tym ważnym i uroczystym dniu.

ORGANIZUJEMY:

>> Imprezy świąteczne, integracyjne
>> Imprezy promocyjne
>> Wesela
>> Uroczystości rodzinne

Ks.Józefa Jałowego 27. Rzeszów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 23:00
Wtorek:
09:00 - 23:00
Środa:
09:00 - 23:00
Czwartek:
09:00 - 23:00
Piątek:
09:00 - 23:45
Sobota:
09:00 - 23:00
Niedziela:
09:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Pizzeria, Bar/restauracja tapas, Restauracja ukraińska

Stary Lwów - Restauracja Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę