U.studio events & catering

verified_user
989 polubień
2 ulubione
ul. Ks. Bogusława X 44/6
70-440 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

U.studio events & catering Informacje o firmie

Ogólne informacje

Organizacja imprez - agencja eventowa u.studio

u.studio to agencja eventowa zdobywająca swoje doświadczenie od 2001 roku. Działamy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, specjalizując się w kompleksowej organizacji imprez firmowych oraz obsłudze technicznej.

Główne działy u.studio to:
Events – profesjonalna organizacja imprez firmowych, festynów, jarmarków, imprez okolicznościowych, deck party. Niepowtarzalne
eventy firmowe dopasowane do oczekiwań uczestników. Imprezy plenerowe w ciekawych miejscach z niepowtarzalnymi tematami przewodnimi. Z pewnością warto zainteresować się naszą ofertą.
Promocja – różnorodne akcje promocyjne i imprezy w centrach handlowych, które mają na celu zaprezentowanie konkretnego produktu lub usługi, a także zbliżenie firmy do klientów. W naszej agencji eventowej pracują wyłącznie profesjonaliści.

Fashion – modelki, modele i hostessy z doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do swoich zadań. Organizujemy również efektowne pokazy mody i sesje fotograficzne dla klientów z różnych branż.

Charter – oferujemy Państwu wynajem żaglowców oraz jachtów. Zajmujemy się również organizacją imprez na żaglowcach oraz pełnych niezapomnianych emocji rejsów. Gwarantujemy pełną opiekę i bezpieczeństwo dla uczestników danego wydarzenia.

Catering – świadczymy usługi cateringowe, wśród których znajduje się obsługa bankietów, pikników czy organizacja imprez masowych. Przygotowujemy spotkania biznesowe. Dysponujemy własną salą bankietową oraz klubem gdzie organizujemy różnego rodzaju imprezy.

Obsługa techniczna – nasza agencja eventowa zajmuje się również takimi zadaniami jak profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie imprez. Do naszych usług zaliczają się multimedia, sceny, namioty, hale oraz meble eventowe. Gwarantujemy wysoki poziom profesjonalizmu oraz najwyższą satysfakcję z przeprowadzonego eventu

Design – jedną z naszych specjalności jest również specjalistyczna poligrafia. Wykonujemy profesjonalne i efektowne projekty graficzne oraz nowoczesne strony www, które pozwalają wyróżnić się naszym klientom na tle konkurencji.

u.studio to przede wszystkim zgrany team wyposażony w nowoczesny sprzęt, który z pasją i zaangażowaniem podejmuje wszelkie wyzwania starając się organizować imprezy i inne wydarzenia zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Indywidualizm, pomysłowość i otwartość, w połączeniu z kompetencją oraz profesjonalizmem, gwarantuje Państwu zadowolenie oraz pełen sukces!

ul. Ks. Bogusława X 44/6 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
Artysta Catering Obiekt przeznaczony do organizacji imprez
Słowa kluczowe
Agencja reklamowa, Usługi biznesowe,