Jurajska Sp. z o.o.

verified_user
Myszkowska 40
42-350 Postęp, Polska

Jurajska Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Troskliwa z Natury

„Czerpiąc naturalną wodę z głębi Ziemi zaspokajamy pragnienie, dajemy świeżość.
Wzbogacamy organizm człowieka, doskonalimy aktywny i zdrowy styl życia.
Stosując najnowsze techniki oraz technologie wraz z doświadczonym personelem budujemy zaufanie."

Jurajska® Spółdzielnia Pracy to Firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tejże wody.

Historia Firmy sięga roku 1959 i od przeszło 50 lat Firma Jurajska® stale udoskonala swoją działalność.
Obecnie Jurajska® Spółdzielnia Pracy to nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. Jurajska posiada najnowocześniejsze technologie i linie produkcyjne. Wysoko wyspecjalizowana załoga liczy ponad 200 osób. Jurajska Spółdzielnia Pracy posiada status zakładu Pracy chronionej już od 1999 roku. Realizując politykę równych szans w zakresie zatrudnienia likwidujemy bariery w zatrudnianiu m.in. osób niepełnosprawnych.

W ofercie Jurajskiej Spółdzielni Pracy, znajdują się oprócz średniozmineralizowanej, naturalnej wody mineralnej Jurajska®; tzw. wody smakowe „Jurajska ze smakiem"; herbatki mrożone Jurajska „Ice Tea"; seria owocowych napojów gazowanych „Krzyś" oraz „Sprytny Zbyś" i „Tonic Jurajski"; niegazowane napoje dla dzieci „Frutek" oraz napoje gazowane typu „Cola" i „Oranżada". Produkty Jurajskiej cieszą się niesłabnącym powodzeniem u konsumentów, czego dowodem może być np. pozycja napoju Tonic Jurajski. Jest on już od kilku lat najczęściej kupowanym napojem z segmentu tonic w Polsce (dane Nielsen). Także Jurajska ze smakiem znajduje się w czołówce marek w segmencie wód aromatyzowanych i pozycja jej stale się umacnia.

Firma stale się rozwija i inwestuje w najnowsze technologie, które gwarantują utrzymanie krystalicznej czystości produkowanej naturalnej wody mineralnej Jurajska® i napojów powstających na jej bazie. Obecnie Firma dysponuje czterema niezależnymi liniami produkcyjnymi o bardzo dużych mocach produkcyjnych. Realizując strategię dążenia do zapewnienia najwyższej jakości w celu dostarczenia naszym klientom produktów spełniających ich wymagania i oczekiwania oraz zagwarantowania bezpieczeństwa żywnościowego dla konsumenta Jurajska Spółdzielnia Pracy od lat działa zgodnie z normami PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 22000:2006. Fakt ten świadczy o tym, że wysoka jakość dotyczy zarówno metod zarządzania, wyrobów jak i wszystkich czynności i działań składających się na projektowanie, produkcję, sprzedaż i dystrybucję naturalnej wody mineralnej, napojów oraz sprzedaż artykułów spożywczych.
Jurajska® Spółdzielnia Pracy posiada ugruntowaną pozycją na rynku i stale się rozwija. Lata doświadczeń oraz konsekwentnie realizowana strategia pozwala dostarczać klientom produkty najwyższej jakości i jest gotowa sprostać każdemu wyzwaniu, które pojawi się przed nią.

Myszkowska 40 Postęp

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
5771975883
Regon
002759114
Kategorie
dostawca i producent napojów

Jurajska Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę