R KARLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

verified_user
ul. Kaliska 24
61-131 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do R KARLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

INTELLIMATIC Sp.z o.o. Poznań
ul. Wybieg 29 , Poznań
Instalacje elektryczne Poznań - Od momentu rozpoczęcia swojej działalności firm…
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Poznań
ul. Małe Garbary 7a , Poznań
Firma Elektrohurt oferuje oprawy oświetleniowe-oprawy oświetleniowe Philips opr…
DANUTA SKĄPSKA ELEKTRO PULS Poznań
OSTROWSKA 499, Poznań
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
LEROY SOMER Poznań
Bałtycka 6, Poznań
FZN Marbaise LS Sp. z o.o. produkuje silniki elektryczne oraz alternatory i zes…

R KARLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Konsekwencja w działaniu i utrzymanie wysokiej jakości produktów doprowadziły do prężnego rozwoju firmy w latach 90 - tych i stworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki pozyskanym wówczas kontaktom, nastąpiła szybka rozbudowa zakładu i zarazem siedziby firmy oraz liczne inwestycje, które zaowocowały, m.in. zastąpieniem parku maszynowego przez nowoczesne wtryskarki uzbrojone w roboty, manipulatory oraz centralne suszenie i podawanie tworzyw sztucznych, a ponadto wprowadzeniem do produkcji nowych serii podtynkowych i hermetycznych. Celem naszej ponad 30 - letniej działalności zawsze była dobra jakość oraz szeroka gama produktów za stosunkowo niską cenę.

Realizujemy go dzięki odpowiedniej strategii inwestycyjnej oraz zatrudnieniu wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspartej nowoczesną technologią firm tj.: Arburg GmbH, Moretto, Piovan, Maguire, Crizaf, Green Box, Tool-Temp AG, Sepro Robotique Ltd, Tecnomagnete, Kaeser Kompressoren GmbH, Fehlmann AG, Ingersoll, Erowa AG, Atlas Copco, Festo, Asseco Business Solutions SA, Haenel, Trilogiq Poland Sp. z o. o. i wiele innych.

Na rynku branży elektrycznej jesteśmy rozpoznawani jako jego znaczący uczestnik, który kieruje się profesjonalizmem i zasadami fair play w podejściu zarówno do klientów, pracowników jak i do lokalnej społeczności.

Zapraszając Państwa do współpracy, gwarantujemy szybką obsługę oraz rzetelne spełnienie Państwa oczekiwań, o czym przekonali się nasi dotychczasowi klienci.

Renomę naszej firmy oraz jakość oferowanych przez nas produktów potwierdza Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2008 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

ul. Kaliska 24 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 15:00
Wtorek:
07:00 - 15:00
Środa:
07:00 - 15:00
Czwartek:
07:00 - 15:00
Piątek:
07:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
7822532985
Regon
301777649
Kategorie
artykuły elektryczne

R KARLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę