PI JAR JAROSŁAW WŁODARSKI PIOTR KRZESIEK S C

verified_user
ul. Szczęśliwa 12
53-446 Wrocław, Polska

Firmy podobne do PI JAR JAROSŁAW WŁODARSKI PIOTR KRZESIEK S C

Dom Whisky Online - sklep stacjonarny Wrocław
Rzeźnicza 28-31, Wrocław
Największy wybór alkoholi luksusowych we Wrocławiu. Sklep stacjonarny oferuje p…
WINA I SPECJAŁY S C KAROLINA TURKOWSKA JÓZEF TURKOWSKI Wrocław
Wina i Specjały - Kolekcja Sommeliera. Najstarszy sklep winiarski we Wrocławiu.
MG S C KATARZYNA GRZELAK AGNIESZKA MAKSYMIAK Wrocław
ul. Wojciecha Bogusławskiego 89 , Wrocław
Chcesz kupić tanie wina online w sklepie internetowym? Dobrze trafiłeś! Paletaw…
Taszka - Wine & Petiscos Wrocław
Rynek 53/55, Wrocław
None

PI JAR JAROSŁAW WŁODARSKI PIOTR KRZESIEK S C Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy pasjonatami piwa. Nie produkcji masowej, ale prawdziwego tradycyjnie warzonego piwa. Niestety jego dostępność w sklepach zdominowanych przez potężne koncerny piwowarskie była praktycznie żadna. Dlatego narodził się pomysł stworzenia miejsca gdzie każdy kto dzieli z nami pasje mógłby przyjść i spróbować jak smakuje prawdziwe piwo.
I tak, w marcu 2007 roku otworzyliśmy sklep Browarek przy ul. Szczęśliwej 12. Sklep w krótkim czasie stał się celem regularnych wizyt koneserów złocistego trunku z Wrocławia i okolic. Nasi Klienci docenili przede wszystkim jakość i różnorodność oferowanego przez nas asortymentu.
W lipcu 2008 roku, wychodząc naprzeciw widocznemu i często sygnalizowanemu przez naszych klientów zapotrzebowaniu otworzyliśmy pod nasypem na tyłach Teatru Polskiego przy ul. Bogusławskiego 9 pub „Český Ráj”. W naszej małej enklawie każdy może przez chwilę poczuć się jak w prawdziwej czeskiej pijalni piwa.
Obecnie specjalizujemy się przede wszystkim w piwach z mikrobrowarów Czeskich. Nie zapominamy jednak o rodzimych browarnikach i piwowarach dlatego można u nas spróbować także doskonałych piw z polskich małych lokalnych browarów oraz współpracujemy z dystrybutorami piw niemieckich i belgijskich. I nie jest to nasze ostatnie słowo…. W związku z tym cały czas poszukujemy ciekawych smaków i nowości. Nasi bywalcy regularnie mogą liczyć na piwne niespodzianki i rarytasy.
Dzięki takiemu podejściu w krótkim czasie, tak jak i sklep przy Szczęśliwej, „Český Ráj” stał się Mekką zarówno wytrawnych piwoszy, jak i początkujących degustatorów prawdziwego smaku piwa.

Zapraszamy do Sklepu BROWAREK!!!

ul. Szczęśliwa 12 Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 21:00
Wtorek:
09:00 - 21:00
Środa:
09:00 - 21:00
Czwartek:
09:00 - 21:00
Piątek:
09:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela:
09:00 - 21:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
8942887361
Regon
20414170
Kategorie
sklep monopolowy sklep z piwem

PI JAR JAROSŁAW WŁODARSKI PIOTR KRZESIEK S C Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę