PHU MAREX MAREK WOLNY

verified_user
Wojkowicka 2
41-250 Czeladź, Polska
Poproś o informacje

PHU MAREX MAREK WOLNY Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku. Jesteśmy producentem trumien, urn oraz krzyży nagrobkowych w województwie śląskim. Naszym celem jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości produktów oraz maksymalna satysfakcja Klientów. Trumny naszej firmy wykonane są z bardzo dobrej jakości suszonego drewna dębowego, sosnowego oraz topolowego, malowane wysokiej klasy lakierami włoskimi i hiszpańskimi, w pełnej gamie kolorów jak również na indywidualne życzenie Klienta. Posiadamy profesjonalną lakiernię co gwarantuje wysoką jakość malowanych produktów. Technika malowania sprawia, że nasze trumny wyróżniają się spośród dostępnych na rynku.Firma wykonuje również usługi związane z lakiernictwem samochodowym, renowacją mebli oraz lakierowaniem wszelkich elementów, a także prowadzimy działalnoć w zakresie usług transportowychZapraszamy do współpracy!  
 
 
 

Wojkowicka 2 Czeladź

Godziny otwarcia
Wtorek:
07:00 - 17:00
Środa:
07:00 - 17:00
Czwartek:
07:00 - 17:00
Piątek:
07:00 - 17:00
Numery telefonów
Forma aktywności
Export, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
Słowa kluczowe
lakienictwo , trumny , produkcja trumny

PHU MAREX MAREK WOLNY Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę