Auto Diug

verified_user
Poznańska 74
76-200 Słupsk, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Auto Diug

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO Słupsk
Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej blacharstwa laki…
Igmar Sp. z o.o. Słupsk
Szczecińska 58, Słupsk
Igmar działa w branży motoryzayjnej. Firma prowadzi sprzedaż aut i motocykli or…
AMS Anetta i Mariusz Staniuk Słupsk
Szczecińska 42, Słupsk
AMS Anetta i Mariusz Staniuk prowadzą salon samochodowy marki Toyota. W ofercie…
Car-Perfect Konrad Moszczyński Słupsk
Witolda Lutosławskiego 21, Słupsk
Car Perfect: mechanika samochodowa blacharnia lakiernia. Przygotowanie aut do o…

Auto Diug Informacje o firmie

Ogólne informacje

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług, stąd liczne inwestycje podnoszące kwalifikacje pracowników, oraz rozbudowa infrastruktury firmy. Swoje pierwsze doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych zdobywaliśmy od roku 1992 rozpoczynając współpracę z marką Renault, a w roku 1997 podpisaliśmy z Fiat Auto Poland kontrakt handlowy na sprzedaż samochodów i części oraz świadczenia usług dla pojazdów marki Fiat i Alfa Romeo. Od tego momentu rozpoczął się dla nas okres dynamicznego rozwoju – podpisując kolejne umowy dealerskie na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marek Seat, Isuzu i SsangYong, którym pozostajemy wierni do dnia dzisiejszego. W realizowaniu celu i zdobywaniu interesujących nas rynków od 2010 roku podjęliśmy się sprzedaży samochodów marki Honda pod nazwą Igmar AD Sp. z o.o. W karty historii firmy wpisał się również bardzo znacząco rok 2013 kiedy to w miesiącu maju, do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy nowy obiekt dedykowany marce Honda zmieniając tym samym jego dotychczasową lokalizację. Powstały na jego terenie dział sprzedaży, serwisu oraz nowoczesna linia trakcji diagnostycznej wydatnie zwiększyły zakres oferowanych przez nas usług.

Główna siedziba mieści się w Słupsku przy ulicy Poznańskiej. Bliskość obu firm pozwala na sprawną współpracę opierającą się na szerokiej i atrakcyjnej ofercie handlowej oraz usługowej.

Poznańska 74 Słupsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus linkedin instagram
Kategorie
blacharstwo samochodowe dealer fiata dealer renault

Auto Diug Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę