Akronis Krzyżanowski Adam

verified_user
Bończyka 16l. 3
47-400 Racibórz, Polska

Firmy podobne do Akronis Krzyżanowski Adam

Art&Craft Racibórz
Juliana Tuwima 16, Racibórz
None

Akronis Krzyżanowski Adam Informacje o firmie

Ogólne informacje

Dzisiejsze wymagania klientów i możliwość projektowania i wykorzystywania nowych produktów architektury zewnętrznej i wewnętrznej kierują nas w stronę coraz to nowszych i śmielszych rozwiązań w budowie ogrodzeń, balustrad, oraz zdobienia otoczenia, tj
beton architektoniczny, płyty HPL, poliwęglan LITY, szkło VSG daje nam to szereg możliwości stworzenia niepowtarzalnych pięknych nowoczesnych wzorów bram, płotów, murków, balustrad.

Koncentrujemy się przede wszystkim na tym, aby to klient mógł kierować i decydować o tym co dla niego przygotujemy.

Przy doborze ogrodzeń, balustrad, lub konstrukcji metalowych, służymy oczywiście naszym doświadczeniem i znajomością branży. Pomożemy w rozwiązaniu większości problemów dotyczących wykonania, montażu, jak i automatyki do bram, tak aby efekt końcowy zaskoczył nawet najbardziej wymagających.

Nasze motto : „Rób to, co robisz, tak dobrze by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół.” Walt Disney.

Bończyka 16l. 3 Racibórz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 16:00
Wtorek:
07:00 - 16:00
Środa:
07:00 - 16:00
Czwartek:
07:00 - 16:00
Piątek:
07:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
wykonawca ogrodzeń wykonawca poręczy i balustrad wykonawca schodów

Akronis Krzyżanowski Adam Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę