Hansa Flex Sp. z o.o.

verified_user
Rakowa 14a
51-421 Wrocław, Polska

Hansa Flex Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

HANSA-FLEX jest wiodącym dostawcą części zamiennych i producentem elementów połączeniowych hydrauliki siłowej. Z ponad 200 warsztatami w 21 krajach świata tworzymy sieć punktów za pośrednictwem których, nasi klienci uzyskują szybką pomoc i dostęp do wszechstronnych zasobów magazynowych. Każdy punkt sprzedaży wyposażony jest w magazyn z ponad 8.000 pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów hydrauliki siłowej.
HANSA-FLEX z ponad 3000 wykwalifikowanymi pracownikami zapewni Państwu natychmiastowe wykonanie zlecenia. Centralny magazyn Hansa-Flex z ponad 40.000 pozycjami artykułów znajduje się w Niemczech w Bremen, gdzie w roku 1962 rozpoczęła działalność Hansa-Flex Hydraulik GmbH & Co.
Od 1 czerwca 1994 działamy na polskim wymagającym rynku z centralnym magazynem oraz centrum szkoleniowym w Poznaniu. Systematycznie wprowadzamy nowe technologie - centrum gięcia rur precyzyjnych w Złotoryi oraz usługi na potrzeby naszych kontrahentów i partnerów - "Szybki serwis samochodowy" jako ruchomy warsztat wyposażony w najnowsze maszyny do produkcji przewodów hydrauliki siłowej i niezbędne elementy wykonuje usługę bezpośrednio u klienta, "Projektowanie i wykonywanie instalacji, agregatów, siłowników, zasilaczy". Jesteśmy gotowi na każde wezwanie i gwarantujemy nieprzerwaną pracę Państwa maszyn i sprzętu. Jako partner ponad 125.000 aktywnych klientów różnych branż, znajdujemy się w czołówce światowych firm z dziedziny hydrauliki siłowej.

Dołączcie Państwo do naszej grupy klientów, a uzyskacie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Elementy systemu jakości: HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2008 potwierdza nasze atuty: terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz czekamy na pytania z Państwa strony.

Rakowa 14a Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 18:00
Wtorek:
07:00 - 18:00
Środa:
07:00 - 18:00
Czwartek:
07:00 - 18:00
Piątek:
07:00 - 18:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Hansa Flex Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę