Karczma Młyn

verified_user
Wachniewskiej 1
22-470 Zwierzyniec, Polska
Poproś o informacje

Karczma Młyn Informacje o firmie

Ogólne informacje

www.karczma-mlyn.pl

W samym sercu magicznego miejsca jakim jest Zwierzyniec w najstarszej, zabytkowej części miasta usytuowana jest Karczma Młyn.
W dawnym ordynackim młynie, z którego okien roztacza się przepiękny widok na staw z usytuowanym na nim zabytkowym barokowym "Kościołem na wodzie", zjesz smacznie i zdrowo oraz odpoczniesz w gościnnych pokojach.

Stylowe wnętrze Karczmy swym wystrojem zachwyci każdego, kto zechce zawitać w jej gościnne progi. Wyjątkowy klimat, niezapomniana atmosfera i stylowy wystrój pozwolą każdemu odpocząć po trudach dnia i odzyskać siły.

Od położonej w centrum miasteczka Karczmy Młyn malowniczo otoczonej przez rzeki Wieprz i Świerszcz oraz miejski park, niedaleko do „Browaru Zwierzyniec” (100 m), dworców: PKS (50 m) i PKP (450 m), czy pola namiotowego (100 m). Słynąca z czystego powietrza i wód okolica jest rajem dla wędkarzy, czyste wody bowiem są ostoją pstrąga.

Każdy, kto zechce zawitać w progi Karczmy Młyn, może także liczyć na dodatkowe atrakcje, min. przejazdy bryczką, rikszą, spływy kajakowe, skoki spadochronowe, a także kuligi i ogniska w plenerze.

Wszystkich atrakcji nie sposób wyliczyć, a piękna tego wyjątkowego miejsca nie sposób opisać w kilku czy nawet kilkunastu zdaniach, dlatego zapraszamy do odwiedzenia Karczmy Młyn.

Wachniewskiej 1 Zwierzyniec

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
12:00 - 21:00
Wtorek:
12:00 - 21:00
Środa:
12:00 - 21:00
Czwartek:
12:00 - 22:00
Piątek:
11:00 - 21:00
Sobota:
10:00 - 23:00
Niedziela:
10:00 - 21:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
młyn

Karczma Młyn Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę