Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia Spożywcza Górmax S.

verified_user
Kościuszki 21
07-140 Sadowne, Polska
Poproś o informacje

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia Spożywcza Górmax S. Informacje o firmie

Ogólne informacje

CO NIECO O TOPAZ:
Jest rok 1993. Zbigniew Paczóski, młody przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego, otwiera pierwszy sklep TOPAZ na ulicy Kolejowej w tym samym mieście, w którym zaopatruje okolicznych mieszkańców w podstawowe artykuły spożywczo-przemysłowe. I tak właśnie powstała Sieć Sklepów spożywczych TOPAZ, która przez kolejne 23 lata istnienia wypracowała wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę, a przez to silną pozycję na regionalnym rynku, której nie zaszkodziła nawet ekspansja zagranicznych sieci handlowych.

Największy rozkwit działalności firmy przypada na pierwszą i drugą dekadę XXI wieku. Wychodząc naprzeciw trendom i oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów postawiono tu na nowoczesną politykę jakości usług. Sieć Sklepów spożywczych TOPAZ to obecnie ponad sto supermarketów (49 sklepy własne i 54 sklepy w sieci spożywczych sklepów franczyzowej) w czterech województwach wschodniej i centralnej Polski. Choć najważniejszym trzonem działalności firmy są spożywcze sklepy, TOPAZ posiada także własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerię handlową oraz inwestycje deweloperskie. Posiada również własny zakład rozbioru drobiu, ciastkarnię NATALIA I SZYMON, a w placówkach sieci spożywczych sklepów można nabyć wędliny i alkohol własnej marki OD SZYMONA oraz produkty własnej marki LUBIĘ Grupy Handlowej PL PLUS, w skład której wchodzi TOPAZ. Pozycję firmy potwierdzają również liczne publikacje w pismach branżowych oraz nagrody, m.in. „Market roku” (przyznana w 2011, 2013, 2014 oraz 2015 roku), „Gepard Biznesu”, „Najlepiej Rozwijająca się Firma z Listy 2000 Polskich Przedsiębiorstw Rzeczpospolitej” czy obecność w rankingu „Diamenty Forbesa” (2011, 2012 rok).

Kolejne projekty inwestycyjne potwierdzają fakt budowy silnej pozycji Sieci Sklepów spożywczych TOPAZ na obszarze swojej działalności. Tylko w 2015 roku sieć powiększyła się o kolejne sklepy w Nowym Mieście nad Pilicą, Mogielnicy, Raciążu, Dębe Wielkie, Repkach, Adamowie, Warszawie i Lubartowie, gdzie P.H.U. TOPAZ wybudowało także galerię handlową i bar TOP DRIVE. Przedsiębiorstwo nabyło też 100% udziałów w spółce SH Eden, która jest właścicielem blisko 1000 sklepów franczyzowych. W tym samym roku, do istniejącego magazynu centralnego w Wężach pod Sokołowem Podlaskim, dołączyło nowe Centrum Logistyczne Produktów Świeżych Topaz, którego siedziba znajduje się w znakomitej lokalizacji, na trasie Warszawa – Terespol, w miejscowości Stare Opole pod Siedlcami. Tym samym firma stała się właścicielem jednego z największych centrów logistycznych w kwadracie Warszawa – Białystok – Brześć – Lublin o ogólnej powierzchni 20 tysięcy mkw., przy możliwości wielopoziomowego składowania towaru.

Dziś sklepy TOPAZ odwiedza prawie 2 miliony klientów miesięcznie, z Karty Stałego Klienta korzysta blisko 300 000 osób.

Kościuszki 21 Sadowne

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:00 - 22:00
Wtorek:
06:00 - 22:00
Środa:
06:00 - 22:00
Czwartek:
06:00 - 22:00
Piątek:
06:00 - 22:00
Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela:
09:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia Spożywcza Górmax S. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę