Wonder Toy - Zabawki Drewniane

verified_user
Łąkowa 39
05-092 Łomianki, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Wonder Toy - Zabawki Drewniane

Hurtownia JANTESSA Łomianki
Warszawska 51, Łomianki
Hurtownia JANTESSA zajmuje się sprzedażą pełnego asortymentu artykułów elektroi…

Wonder Toy - Zabawki Drewniane Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wonder Toy jest firmą założoną w 2009 r. z myślą o rodzicach i profesjonalistach chcących zapewniać dzieciom prawidłowy rozwój poprzez kreowanie ich otoczenia, dostarczanie najwyższej jakości zabawek i mebli. Specjalizujemy się w dystrybucji zabawek drewnianych na terenie Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, placówki edukacyjne, hotele, restauracje, przychodnie lekarskie i inne.

W obecnym sezonie wprowadzono do oferty zabawki ogrodowe, place zabaw oraz wiele gier i zabaw do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Oferujemy kreatywne zabawki dla dzieci, które pozostają na zawsze w ich pamięci. Współpracujemy z wiodącymi oraz z niszowymi producentami zabawek i akcesoriów wystroju wnętrz. Naszym motto jest oferowanie zabawek o najwyższej jakości w rozsądnej cenie i natychmiastowej dostępności. Nieustannie pracujemy aby zapewnić ciągłość produkcji, dostępność i terminowość dostaw do naszych klientów.

Zostaliśmy wyróżnieni przez periodyk "Puls Biznesu" jako jeden z laureatów konkursu Gazele Biznesu, wyłaniającego najbardziej dynamiczne firmy w branży e-commerce.

Rozpoczęliśmy projekt stworzenia najnowszej, dedykowanej strony internetowej widocznej w domenie www.wondertoy.pl, wzięliśmy pod uwagę wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży produktów dla dzieci. Oddajemy do Państwa dyspozycji owoc wielomiesięcznych prac najlepszych programistów, grafików i praktyków branży e-commerce. Obecny sklep posiada najnowocześniejszy mechanizm prezentacji i obsługi w zależności od rodzaju i wielkości urządzenia na którym wyświetlane są treści. Sposób prezentowania produktów jest bardzo estetyczny, przejrzysty i zgodny z najnowszymi trendami. Ścieżka zakupowa została zaprojektowana w taki sposób aby jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić proces zakupu, płatności a także kompleksowej obsługi posprzedażowej.

Wszystkie informacje po dokonaniu zakupów, są dostępne dla klientów w zasięgu dosłownie kilku kliknięć. Z łatwością odnaleźć można status zamówienia, prześledzić etap dostawy przesyłki przez firmę kurierską, w razie konieczności złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru.

Wierzymy, że najnowsza wersja sklepu internetowego Wonder Toy przyniesie klientom jeszcze więcej radości i zadowolenia z dokonywania zakupów w sieci.

Infolinia telefoniczna: +48 22 490-86-20
mail: orders@wondertoy.pl

"Marzenie o prowadzeniu własnego biznesu urzeczywistniło się w 2009 r., kiedy to firma Wonder Toy zaczyna działać na rynku drewnianych zabawek i mebli dla dzieci. Ekscytująca przygoda w tworzeniu nowych pomysłów i znajdowaniu nowych partnerów biznesowych trwa z sukcesem i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość..."

Firma oferuje

https://wondertoy.pl

Łąkowa 39 Łomianki

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 19:00
Wtorek:
8:00 - 19:00
Środa:
8:00 - 20:00
Czwartek:
8:00 - 20:00
Piątek:
8:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2009
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu, Dropshipping, Sprzedaż tylko przez internet
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
5271311051
Regon
142108807
Kategorie
hurtownia sklep z zabawkami producent zabawek
Słowa kluczowe
plac zabaw, sklep z zabawkami, domek dla lalek

Wonder Toy - Zabawki Drewniane Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę