Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek

verified_user
Liściasta 52/17
91-357 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz i sprawia, że pomysły naszych Klientów stają się rzeczywistością. Na każdym etapie drogi projektowej dbamy o estetykę projektowanego wnętrza nie zapominając o jego funkcjonaliści. Jeśli pragniesz aby Twoje wnętrze zostało odmienione lub zaprojektowane od zera - dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu a razem zadbamy o Twoją przestrzeń.

Firma oferuje

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje możliwej współpracy. Jedna z nich to konsultacje architektonicznie gdzie odpowiemy a nurtujące Państwa pytania zarówno pod kątem funkcjonalności pomieszczeń jak i ich docelowego wyglądu. Kolejna forma to projekt wnętrza wybranego pomieszczenia. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, proponujemy wykonanie projektu jednego lub kiltu pomieszczeń. Z doświadczenia wiemy, że nie każdy dom czy mieszkanie wymaga traktowania go w całości. Może tylko część powierzchni wymaga liftingu lub zaaranżowania ich od początku - to własnie propozycja dla Ciebie. Ostatnią i najobszerniejszą propozycją jest projekt kompleksowy. Dokumentacja projektowa, pod względem zawartości jest identyczna jak przy projekcie wybranego pomieszczenia jednakże tyczy się całego domu lub mieszkania.

Liściasta 52/17 Łódź

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
10:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2013
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
Regon
101636926
Słowa kluczowe
Projektant wnętrz, Projektowanie wnętrz, Projektant wnętrz Łódź

Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę