a'Gusto Maciej Greś

verified_user
Kobierzycka 18a
52-315 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do a'Gusto Maciej Greś

GRUPA ESHOP SP Z O O Wrocław
Zemska 7/5, Wrocław
Profesjonalny sklep stomatologiczny Dentaleshop.pl oferuje materiały stomatolog…
4TEL Sp. z o.o. Wrocław
Kochanowskiego 8a, Wrocław
Bagażniki samochodowe, autoboxy, haki holownicze, łańcuchy śniegowe, uchwyty na…
Makadi Patryk Klepuszewski Wrocław
Rumiankowa 54, Wrocław
None
Aleksandra Ostrowskiego 7/171, Wrocław
Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie wyjątkowe wyposażenie wnętrz. K…

a'Gusto Maciej Greś Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wszystko dla Twojej kuchni i profesjonalnej gastronomii
W naszym sklepie gastronomicznym znajdziesz produkty pozwalające na kompleksowe wyposażenie kuchni, restauracji, baru i kawiarni. Możesz wybierać spośród wielu modeli i wyszukać artykuły najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje szeroki wybór naczyń i urządzeń usprawniających pracę każdego kucharza, cukiernika i miksologa. Proponujemy produkty dla amatorów i profesjonalistów wyróżniające się poręcznością i wysoką jakością – ich walory praktyczne i estetyczne docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Dostarczamy artykuły uznanych marek, tworzących swoje wyroby, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia. Decydując się na nasz sklep gastronomiczny, wybierasz najwyższe standardy obsługi i funkcjonalne wyposażenie dla swojego lokalu.

a’Gusto – wiedza i doświadczenie
Firma rozpoczęła swą działalność w marcu 2007 roku. Od początku zakres naszych działań związany był z branżą HoReCa. W pierwszych latach obecności na rynku firma a’Gusto zajmowała się wyposażeniem stołu. Z biegiem czasu nasza działalność poszerzyła się o urządzenia gastronomiczne oraz pełne wyposażenie gastronomii. Dziś możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę: od przygotowania projektu lokalu po montaż oraz dostawę urządzeń gastronomicznych i wyposażenia.

Wybierz najwyższą jakość
Wszystkie produkty, dzięki którym wyposaża się kuchnie w restauracjach, kawiarniach czy innych lokalach gastronomicznych, oferowane przez a’Gusto, spełniają restrykcyjne normy HACCP oraz są zgodne z założeniami Ustawy o Wymogach Zdrowotnych Żywności i Żywienia. HACCP to system zapewniający najwyższą jakość usług i produktów związanych z wytwarzaniem, przechowywaniem i dostarczaniem żywności. Ustawa dotyczy nie tylko samej żywności, ale także naczyń i sprzętu gastronomicznego.

Nasza dbałość to Twój komfort
a`Gusto to nie tylko samo dostarczanie produktów wyposażenia gastronomii. Nasza oferta obejmuje także projekty technologiczne, szkolenia, serwis i doradztwo. Od projektu, przez szkolenia po serwis – zapewnimy Ci, wszystko, czego potrzebuje Twoja gastronomia. Od największych maszyn i sprzętu gastronomicznego po maleńką łyżeczkę – w naszej bogatej ofercie znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia kuchni i baru. Z nami skompletujesz m.in. zastawę stołową, kupisz przybory cukiernicze, profesjonalne obuwie i odzież, naczynia kuchenne, systemy transportu, szkło barowe, sprzęt AGD, urządzenia chłodnicze czy zmywarki. Poznaj nasz szeroki asortyment, a w razie potrzeby skorzystaj z pomocy naszych doradców. a’Gusto zapewnia prawdopodobnie najbardziej kompleksową ofertę w sektorze wyposażenia gastronomii – gwarantujemy udane zakupy.

Kobierzycka 18a Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:30 - 16:30
Wtorek:
8:30 - 16:30
Środa:
8:30 - 16:30
Czwartek:
8:30 - 16:30
Piątek:
8:30 - 16:30
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Hurt, Detal, Sprzedaż tylko przez internet
NIP
8991214136
Kategorie
sklep internetowy
Słowa kluczowe
Wyposażenie gastronomii, urządzenia gastronomiczne

a'Gusto Maciej Greś Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę