E-ZAMOYSKI Sp. z o.o.

verified_user
Jana Zamoyskiego 5
85-063 Bydgoszcz, Polska
Poproś o informacje

E-ZAMOYSKI Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach mało kto potrafi sobie poradzić w życiu bez nowoczesnych technologii. W naszej firmie mamy tego świadomość, dlatego też postanowiliśmy zaproponować naszym klientom innowacyjne urządzenia, które sprawdzą się w niemal każdej dziedzinie życia.
Oferujemy szeroki wybór produktów i sprzętu, w którym znalazły się między innymi:
- akcesoria dla graczy – myszka, klawiatura,
- głośniki bezprzewodowe,
- nawigacje,
- odtwarzacze muzyki i video.
- laptopy
- karty graficzne
- urządzenia sieciowe
- serwery
- monitory
- drukarki
Aby zapewnić kompleksowość asortymentu naszej firmy, oprócz samego sprzętu, proponujemy klientom także różnego rodzaju akcesoria uchwyty, ładowarki, torby na tablet, etui do telefonu i wiele innych.
Oczywiście dbamy o to, aby każdy klient znalazł u nas odpowiadający mu produkt, dlatego też proponujemy artykuły dostosowane do najczęściej wykorzystywanych modeli urządzeń. Znajdziesz u nas akcesoria do smartfonów większości producentów, w tym np. Apple iPhone, Samsung, Sony i wiele innych.
Podobnie jest z wielkością niektórych artykułów. Proponujemy bowiem takie produkty, jak torba na laptopa 15,6’’, 13’’, 14’’ i wiele innych. Tak stworzony asortyment gwarantuje, że każdy znajdzie w nim odpowiadający mu wariant.
Taka różnorodność asortymentu sprawia, że interesujące produkty znajdą w nim zarówno właściciele firm, szukający niezbędnego wyposażenia, osoby szukające akcesoriów do swojego smartfona, jak również ci, którzy chcą sprawić ciekawy prezent bliskiej osobie.
Sprawdź nasz asortyment, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Firma oferuje

etui do telefonów, etui na tablet, ładowarki sieciowe, ładowarki samochodowe, laptopy, drukarki, monitory, karty graficzne, komputery, serwery, dyski ssd, dyski hdd, pamięci RAM, tonery, tusze, uchwyty samochodowe, szkła hartowane, szkła hybrydowe, smartfony, telefony komórkowe

Jana Zamoyskiego 5 Bydgoszcz

Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2017
Forma aktywności
Detal
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
9671387255
KRS
0000665215
Regon
366631754
Słowa kluczowe
telefony komórkowe, komputery, akcesoria do smartfona