QUALITY-SERVICE

verified_user
Prezydenta Gabriela Narutowicza, 54/6
90-136 Łódź, Polska
local_parking
10 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

QUALITY-SERVICE Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witamy na naszej stronie internetowej. QUALITY – SERVICE jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy od początku działalności firmą rodzinną świadczącą usługi sprzątające. Naszą wiodącą działalnością jest sprzątanie, począwszy od codziennego utrzymania czystości, oraz doczyszczania we wszelkich obiektach użyteczności publicznej, aż do wyspecjalizowanych usług polegających na zabezpieczaniu posadzek czy alpinistycznego mycia okien. Nasza firma sprzątająca świadczy swoje usługi w na terenie całego kraju.
Ochrona osób i mienia to kolejna usługa na której skupiliśmy naszą działalność. Chcemy oferować naszym klientom możliwie jak największy zakres usług związanych z obsługa nieruchomości, dlatego też w ramach współpracy jesteśmy gotowi na wszelkie zapotrzebowania naszych klientów. jesteśmy przygotowani merytorycznie i organizacyjnie do nawet najtrudniejszych zadań. Nasze 25 – letnie doświadczenie i ciągły rozwój pozwala nam być w gronie najlepszych, dlatego jesteśmy godni zaufania.

Jesteśmy dla Ciebie – po prostu…

Misją QUALITY-SERVICE jest dostarczanie klientom usług porządkowych, usług ochrony, oraz usług polegających na kompleksowym administrowaniu nieruchomościami na najwyższym poziomie organizacyjnym i technicznym. Pragniemy aby nasze usługi sprzątające, oraz usługi ochrony osiągnęły poziom, który pozwoliłby spełnić wszystkie oczekiwania naszych aktualnych, oraz przyszłych klientów. Świadczone przez nas usługi sprzątające, ochroniarskie, oraz zarządzanie nieruchomościami są zgodne z polskimi normami. Dla uzyskania pełnej satysfakcji klientów, prowadzimy ciągłą obserwację rynku w celu dostarczania nowoczesnych rozwiązań technicznych. Sukcesywnie szkolimy personel, stale inwestujemy w infrastrukturę firmy, systematycznie podnosząc jakość świadczonych usług. Dzięki naszym sieciowym klientom mogliśmy osiągnąć ogólnopolski zasięg. Nasze usługi sprzątania, ochrony realizujemy w najbardziej niedostępnych miejscach w Polsce.

Jesteśmy wszędzie – tak wyszło…

Prezydenta Gabriela Narutowicza, 54/6 Łódź

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu