Pub Bukowy

verified_user
Gdańska 19
83-047 Przywidz, Polska
Poproś o informacje

Pub Bukowy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Camping 20 w Przywidzu to miejsce o rodzinnej atmosferze, pełne zieleni i bezpośrednio graniczące z jeziorem Przywidzkim.

Udostępniamy Państwu świeżo wybudowane całoroczne apartamenty 2 oraz 6cio osobowe, o wysokim standardzie nad wodą. Posiadamy również w ofercie 6-7 osobowe domki letniskowe z zadaszonym tarasem i widokiem na ogród.

Ogromną zaletą wypoczynku w naszym ośrodku jest bar letni, gdzie serwowane są zdrowe obiady domowe dopasowane do oczekiwań. Na wieczór proponujemy zimne napoje oraz piwo w Pubie Bukowym, który również znajduje się na terenie naszego Campingu i funkcjonuje do późnych godzin nocnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wypożyczalnię sprzętu wodnego gdzie znajdziemy jedyny w Polsce rower elektryczny, klasyczne rowery wodne, kajaki oraz łodzie wiosłowe dla zapalonych wędkarzy. Ponadto posiadamy place zabaw dla dzieci, kort tenisowy, własną plażę, pole namiotowe, przestrzeń dla camperów i klimatyczne miejsca ogniskowe.

Organizujemy imprezy firmowe, festiwale, zloty, spotkania po latach, kameralne wesela do 35 osób, obiady okolicznościowe, barbecue we wiacie nad wodą, przyjęcia, komunie, imprezy typu grill, szkolne zakończenia roku oraz inne imprezy plenerowe z cateringiem.

Camping nr 20 Przywidz - każdego roku jest sytuowany w pierwszej piątce najpiękniejszych campingów w Polsce. Nagrodę przyznaje Polska Federacja Campingu i Caravaningu wraz z dziennikarzami specjalistycznych wydawnictw turystycznych.

Zapraszamy do spędzania urlopu w rodzinnej atmosferze i pełnym zieleni plenerze nad jeziorem.

Gdańska 19 Przywidz

Pub Bukowy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę