Restauracja Hotelu Sahara

verified_user
Falista 13
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Restauracja Hotelu Sahara Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hotel Sahara w Bielsku-Białej zaprojektowany jest z myślą o najbardziej wymagających Gościach, a zarazem pragnących spędzić czas w miłej atmosferze. Obiekt mieści się w stolicy Podbeskidzia, zwanej również "Małym Wiedniem]", u podnóża góry Szyndzielnia. Jeżeli chodzi o noclegi, Bielsko-Biała oraz cały region posiada bogatą ofertę turystyczną. Dlaczego zatem warto skorzystać z naszej oferty? Hotel Sahara w Bielsku-Białej gwarantuje komfortowy wypoczynek na najwyższym poziomie, którego nie są w stanie zapewnić pozostałe hotele Bielsko-Bialskiego regionu turystycznego!

Elegancki styl, wspaniały klimat oraz bliskość przyrody gwarantują idealne warunki do wypoczynku, relaksu oraz pracy. Pokoje i apartamenty są nowocześnie wyposażone i urządzone z gustem. Dodatkowe usługi, przemyślane menu, zagospodarowana okolica to nieodzowne elementy, dzięki którym każdy Gość poczuje się wyjątkowo.Hotele Bielsko-Biała

Do Państwa dyspozycji oddajemy: klimatyzowaną Restaurację Sahara na 90 osób wraz z kameralnym Barem, kawiarnię z Cocktail Barem, 20 przytulnych pokoi o wysokim standardzie oraz centrum relaksacyjne, gdzie można odetchnąć od codziennego zgiełku. Restauracja to kolejny mocny punkt naszego hotelu - nasze menu jest uznawane za najbogatsze i najsmaczniejsze na całym Podbeskidziu!

Cały budynek jest klimatyzowany, aby zapewnić odpowiednie warunki bytowe dla wszystkich Gości korzystających z naszych usług. Dostosowany jest także do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Każdy z Państwa ma możliwość skorzystania z całodobowego parkingu, który znajduje się obok hotelu. Obiekt jest monitorowany

Falista 13 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:30 - 23:00
Wtorek:
06:30 - 23:00
Środa:
06:30 - 23:00
Czwartek:
06:30 - 23:00
Piątek:
06:30 - 23:00
Sobota:
06:30 - 23:00
Niedziela:
06:30 - 23:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
restauracja – kuskus restauracja – makaron dan dan

Restauracja Hotelu Sahara Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę