Adwokat Rozwód Warszawa - Adwokat Weronika Drejewicz

  • directions_boat Lokalnie

O mnie

Specjalizuję się w świadczeniu na rzecz Klientów pomocy prawnej w sprawach o rozwód oraz w innych sprawach z zakresu prawa rodzinnego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprawach o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ustalenie władzy rodzicielskiej, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, a także w sprawach o podział majątku wspólnego oraz ustalenie rozdzielności majątkowej.

Pomagam Klientom na każdym etapie postępowania - od konsultacji wstępnych po reprezentację w toku postępowań sądowych oraz egzekucyjnych

Od wielu lat pomagam moim Klientom w sprawach o rozwód. Każda sprawa jest inna i do każdej podchodzę w sposób indywidualny z dużą dozą empatii i zrozumienia.

Podczas pierwszego spotkania odbywam rozmowę z Klientem i zapoznaję się z jego sytuacją.

Reprezentuję Klientów przed sądem podczas rozprawy rozwodowej. Rozprawom w sprawach o rozwód towarzyszą silne emocje. Moją rolą jest przygotowanie Klienta na różne scenariusze i przeprowadzenie rozprawy w taki sposób, by ochronić dobro mojego Klienta i zabezpieczyć jego interes. Zawsze dbam o to, aby dać Klientowi zarówno profesjonalne, jak i “ludzkie” wsparcie w tym trudnym momencie.

Zapraszam do skorzystania z usług Kancelarii

Adwokat Weronika Drejewicz - Adwokat Rozwód Warszawa