HAMAK FLYHAMAK URSA

  • directions_boat Lokalnie

Hamak Ursa ze stajni marki Flyhamak to najnowsze dziecko producenta na rok 2020 r. Po ogromnym sukcesie modelu Flyhamak Outdoor I producent postanowił udoskonalić już sprawdzoną konstrukcję tak, aby wiszenie w hamaku stało się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne. Hamak Ursa to innowacyjna koncepcja zaprojektowana dla osób, które cenią sobie maksymalną wygodę podczas snu.

Hamak Ursa to olbrzymia przestrzeń do wypoczynku.

Hamak Ursa został uszyty tak, aby nawet największe osoby bez problemu mogły się w nim ułożyć na płasko. Wymiary hamaka to 350 cm x 185 cm, dzięki czemu w środku jesteśmy w stanie ułożyć dowolny materac dmuchany bez obawy, że będzie nam wystawał poza hamak. Producent sugeruje, aby idealnie wyspać się w hamaku z materacem, materac musi być napompowany do 80%. Użycie materaca skutkuje tym, że w ciepłe noce, czyli w sezonie od wiosny do jesieni użytkownik zyskuje pełny komfort termiczny bez wyziębienia pleców oraz maksymalną wygodę leżenia.

Co zyskasz kupując hamak Flyhamak Ursa

Hamak Ursa został z uszyty z mocnego materiału, jakim jest Nylon w HyperD (materiał bardziej wytrzymały na rozdarcia), dzięki czemu pasjonaci bushcraftu mają większą pewność, że podczas leśnego biwaku hamak nie ulegnie niespodziewanemu rozdarciu. Hamak Ursa posiada zintegrowaną na stałe cięciwę, która odpowiada, że zawsze hamak rozłożony jest w najlepszej dla niego pozycji. Dodatkowo na cięciwie umocowane są kieszenie, do których możemy włożyć podręczne rzeczy, które towarzyszą nam podczas biwaku jak latarka czołowa czy też dokumenty. Dodatkowo na cięciwie można zawiesić uchwyt na telefon do hamaka dzięki czemu będziemy mogli podczas naszego wypoczynku obejrzeć swój ulubiony serial czy też nasz kanał na Youtubie 🙂 Leśni Ludzie. Po bokach Ursy zostały również doszyte dwie kieszenie, gdzie podczas naszego wypoczynku możemy włożyć książkę, napój czy też jakąś część garderoby. Dodatkowo Ursa posiada boczne odciągi, aby stabilnie wykorzystać całą szerokość hamaka.

Moskitiera czyli koniec z komarami, meszkami strzyżakami podczas wypoczynku w hamaku.

Hamak Flyhamak Ursa posiada wysokiej jakości odporną na przytarganie zintegrowaną moskitierę o małych oczkach, która skutecznie chroni osobę leżącą w Ursie przed insektami co jest bardzo ważne podczas leśnych, letnich biwaków. W przypadku Ursy mamy również możliwość odpięcia zarówno z jednej jak i z drugiej strony moskitiery i przypięcie jej do cięciwy, dzięki czemu Ursa staje się zwykłym klasycznym hamakiem.