GRZEMI S C

verified_user
2588 polubień
370 ulubione
ul. Lutycka 34
60-415 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do GRZEMI S C

Pojedzone Poznań
Ul. Tomickiego 16, Poznań
Nieprzeciętne dania obiadowe na wynos.
Dark Restaurant Poznań
Garbary 48, Poznań
Założona w 2006 roku. Mieści się w ścisłym Centrum Miasta na bodajże najsławni…
Organizacja wesel - Wspaniałe Wesele Poznań
Planowanie imprez weselnych to nasza pasja. Najistotniejszym celem dla nas jest…
Bokeh Restaurant Poznań
Półwiejska 26, Poznań
W samym sercu Poznania w okolicach Starego Rynku na ulicy Półwiejskiej 26 powst…

GRZEMI S C Informacje o firmie

Ogólne informacje

Duży potencjał „Powozowni” – bogate doświadczenie, wykwalifikowana załoga, świetna lokalizacja – pozwala na oferowanie szerokiego wachlarza imprez, doskonale dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klienta pod względem charakteru imprezy, menu i liczby gości.

Restauracja jest częstym miejscem organizacji uroczystych imprez uświetniających najważniejsze wydarzenia w życiu rodzinnym: wesel, komunii, jubileuszy, chrzcin, imienin, urodzin. Z takim samym powodzeniem „Powozownia” godnie prezentuje wizerunek firmy na przygotowywanych bankietach, obiadach biznesowych, przyjęciach firmowych, spotkaniach integracyjnych, szkoleniach i konferencjach.
Dużą popularnością cieszą się organizowane w najbliższym otoczeniu lokalu grile, festyny, koncerty i inne plenerowe spotkania. Oprócz standardowych świadczeń gastronomicznych, „Powozownia” oferuje kompleksową obsługę imprez wymagających innych specjalistycznych usług takich jak: wynajem terenu czy lokalu, budowa sceny, aranżacja nagłośnienia i oświetlenia.

„Powozownia” prowadzi działalność cateringową od 2006 roku. Dysponuje doświadczeniem, wykwalifikowanym personelem i wyposażeniem gastronomicznym, instrumentami niezbędnymi do świadczenia tego rodzaju usługi w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Restauracja wykonuje catering na potrzeby zarówno kameralnych, domowych przyjęć okolicznościowych, jak i dużych, na kilkaset osób, bankietów firmowych. W zależności od życzeń klienta, przeprowadzenie cateringu polega wyłącznie na dostarczeniu zamówionych potraw pod wskazany adres, bądź też zawiera jeszcze kompleksową obsługę poczęstunku wraz z jego niezbędną oprawą.

Niezależnie od wskazanego miejsca i rodzaju imprezy, dbałość o wysoką jakość usługi i zadowolenie zaproszonych gości jest niezmiennie nadrzędna. O wysokim profesjonalizmie wykonywanego cateringu najlepiej świadczy grono klientów złożone z szacownych firm takich jak:.

ul. Lutycka 34 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 19:00
Wtorek:
07:00 - 19:00
Środa:
07:00 - 19:00
Czwartek:
07:00 - 19:00
Piątek:
07:00 - 19:00
Sobota:
09:00 - 17:00
Niedziela:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook google-plus twitter
NIP
7811787109
Regon
300352089
Kategorie
restauracja restauracja z bufetem
Słowa kluczowe
Restauracja, Usługi planowania wesel,

GRZEMI S C Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę