PowiśleSp.J.

verified_user
567 polubień
53 ulubione
Kępa Chotecka 18
24-313 Kępa Chotecka, Polska
Poproś o informacje

PowiśleSp.J. Informacje o firmie

Ogólne informacje

POWIŚLE s.j. to producent granulatu T-90 i do niedawna jedyny w kraju wytwórca granulatu T-45 chmielu aromatycznego i goryczkowego, a także ekstraktu etanolowego.
Firma dostarcza swoje produkty zarówno do wielkich holdingów, jak i małych rodzinnych browarów.
Siedziba firmy mieści się nad Wisłą, w okolicach Kazimierza Dolnego. Na tym terenie znajduje się 70% krajowej uprawy chmielu aromatycznego o najwyższych parametrach technologicznych.
Współwłaściciele firmy to fachowcy branży chmielarskiej - począwszy od uprawy, przez technologię przetwarzania do marketingu.
Ciągły postęp w przetwórstwie i wprowadzanie do produkcji nowych produktów zapewnia w firmie wysoki poziom jakościowy i terminowość w dostarczaniu towarów.
W zakładzie wdrożono oprogramowanie Proficy iFIX, Proficy Historian, a także serowniki PLC Fuji Electric, podnosząc tym samym jakość i wydajność produkcji.
POWIŚLE s.j. to, zdaniem ekspertów Unii Europejskiej, polska firma najlepiej przystosowana do współpracy z rynkiem europejskim.

Kępa Chotecka 18 Kępa Chotecka

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi rolnicze, Komercyjne i przemysłowe, chmiel

PowiśleSp.J. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę