PLANTA Sp. z o.o.

verified_user
Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
33-100 Tarnów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PLANTA Sp. z o.o.

Tech-Rol Sp. z o.o. Oddział nr 4 Tarnów
Tuchowska 80 , Tarnów
Firma TECH-ROL Sp. z o.o. od 1990 roku jest jednym z największych w Polsce dyst…
Agria Sp. z o.o. Tarnów
Warsztatowa 5, Tarnów
Oferta firmy to: wapno hydratyzowane nawozy wapniowe bielik i wapno nawozowe. O…
ZZOiR Wia-Lan S.J. Tarnów
Hodowlana 9, Tarnów
Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczo-Rolniczego Wia-Lan działa na rynku rolniczym i o…
Stomarol Sprzedaż Maszyn Rolniczych Tarnów
Rzędzińska , Tarnów
Oferta handlowa firmy obejmuje około 20 000 części zamiennych i ponad dwieście …

PLANTA Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Planta Sp. z o.o. to istniejąca od ponad 15 lat jedna z największych firm w Polsce kompleksowo zaopatrująca hurtownie i sklepy ogrodnicze w towary z branży ogrodniczo-rolniczej. Produkujemy mieszanki traw, nawozy płynne i posypowe, agrowłókniny, konfekcjonujemy nasiona rolnicze, pokarmy dla zwierząt. Ponadto jesteśmy importerem narzędzi ogrodniczych, plandek ochronnych, opryskiwaczy, lamp solarnych, odzieży roboczej, mebli i akcesoriów ogrodowych, balonów winiarskich, słoików i nakrętek, sztucznych kwiatów, grilli ogrodowych, sprzętu plażowego i turystycznego. Mamy w ofercie szeroki asortyment cebul kwiatowych wiosennych i jesiennych oraz nasiona warzyw, kwiatów i ziół największych producentów polskich. Importujemy towary z Australii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Holandii, Indonezji, Kanady, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Nowej Zelandii, Pakistanu, Słowacji, Szwecji, Tajwanu, USA, Wietnamu i Włoch. Prowadzimy również eksport naszych towarów do następujących krajów: Czechy, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Białoruś i Wielka Brytania. Naszą dewizą jest szybka i uprzejma obsługa klientów oraz wysoka jakość naszych towarów. Firma Planta Sp. z o.o. jest również licencjonowanym międzynarodowym przewoźnikiem drogowym. Świadczymy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu ładunków: samochodami ciężarowymi solo, ciągnikami z naczepami standardowymi oraz w zakresie przewozu kontenerów morskich....

Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A Tarnów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 17:00
Wtorek:
07:00 - 17:00
Środa:
07:00 - 17:00
Czwartek:
07:00 - 17:00
Piątek:
07:00 - 17:00
Sobota:
07:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter pinterest youtube
Kategorie
dostawca sprzętu rolniczego farma producent

PLANTA Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę