Przedsiębiorstwo

verified_user
247 polubień
Stępocin 11
62-330 Nekla, Polska
Poproś o informacje

Przedsiębiorstwo Informacje o firmie

Ogólne informacje

Naszą główną działalność ukierunkowaliśmy na kompleksową obsługę Firm budowlanych bądź bezpośrednich Inwestorów w zakresie dostawy wysokiej klasy stalowych systemów ogrodzeniowych łącznie z usługą profesjonalnie i terminowo wykonanego montażu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na europejskim rynku, w zakresie różnorodnych systemów ogrodzeniowych. Dokładna wiedza dotycząca parametrów technicznych oraz posiadane różne stopnie wytrzymałości w określonym ich użytkowaniu, pozwalają nam na wybór konkretnego systemu pod naszego Klienta. Państwa zaufanie i zadowolenie - to nasz priorytet.

Firma PEMA współpracuje z wieloma Firmami z Niemiec, Holandii, Francji i Czech. Jesteśmy dystrybutorami takich Firm jak: TESCON, Deermann Zaune, Effertz Zaune, HERAS Security Systems BV Holandia, B & G Fencing, Geisler Zaune, V.O.F. Simons, Dirickx, ABC Holandia, CAME, Faac, Genius.

W zakresie prowadzonej działalności posiadamy pełną mobilność, profesjonalne ekipy montażowe oraz bardzo dobre wyposażenie sprzętowe, które pozwala nam na wykonywanie prac w różnorodnych warunkach i miejscach w kraju bądź za granicą Polski ( zobacz Referencje).

Naszymi atutami są : pełna oferta najlepszych systemów ogrodzeniowych w pełnej gamie kolorów RAL, fachowość i profesjonalne wykonanie, krótkie terminy dostawy i montażu, doradztwo.

Specjalizujemy się w dostawie i montażu: - systemowe ogrodzenia panelowe i z siatki ogrodzeniowej
- systemowe ogrodzenia specjalne ( szkoły, boiska sportowe, wybiegi dla zwierząt itd.)
- fundamenty lane betonowe lub punktowe, cokoły z elementów prefabrykowanych
- bramy dwuskrzydłowe, obrotowe, przesuwne, samonośne, furtki
- szlabany drogowe, zapory drogowe, bramki obrotowe i uchylne, kołowroty
- pełna oferta automatyki.

Mając na uwadze posiadane zaufanie i zadowolenie u naszych obecnych Odbiorców, serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

Stępocin 11 Nekla

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
7851004183
Kategorie
wykonawca ogrodzeń
Słowa kluczowe
Firma lokalna, ogrodzenia, bramy

Przedsiębiorstwo Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę