OslonyDoOkien.pl

verified_user
Dworcowa 92
05-070 Sulejówek, Polska
local_parking
4 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

OslonyDoOkien.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Marka OslonyDoOkien.pl dostarcza Klientom najwyższej jakości produkty osłon przeciwsłonecznych wykorzystywane zarówno w domach jak i w przestrzeniach biurowych. W ofercie osłon zewnętrznych firma może zaoferować swoim Klientom z Sulejówka, Warszawy a nawet całego województwa mazowieckiego m.in. rolety zewnętrzne elektryczne, które jak żadne inne osłony zewnętrzne nie tylko zatrzymują ciepło i dają ogromną prywatność domownikom, ale rónież doskonale tłumią niepotrzebny hałas dobiegający z zewnątrz. Kolejnym produktem wartym uwagi, w które firma zaopatrza swoich Klientów są żaluzje fasadowe, które również bardzo często sprawdzają się jako ochrona przed włamywaczami. Dla Klientów, którym w szczególnośći zależy na zadaszeniu tarasu lub balkonu, firma proponuje trwałe i niezawodne markizy tarasowe dedykowane zarówno nad balkony jaki również dla branży gastronomicznej do wykorzystania w ogródkach kawiarnianych. Firma udostepnia także osłony zewnętrzne nie tylko do zamonotowania na taras lub balkon, ale także jako wolnostojące konstrukcje, odporne na wiatr i warunki atmosferyczne pergole ogrodowe, które można wykorzystać również w gastronomii. W ramach oferty osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych firma dysponuje rozwiązaniami, z których należy wymienić klasyczne i niezawodne żaluzje wewnętrzne aluminiowe oraz żaluzje drewniane, które znajdą zastosowanie zarówno w domowym zaciszu chroniąc domowników przed nasilonym nasłonecznieniem i zapewniając im prywatność jak i jako wyjątkowa dekoracja okien w kawiarniach, restauracjach i pubach. Kolejnym wyjątkowym produktem godnym uwagi jaki firma dostarcza są żaluzje plisowane nazywane potoczne plisami, które mogą być zamontowane do niemal każdego rodzaju i kształtu otworu okiennego, zarówno w oknach klasycznych, balkonowych jak i oknach uchylnych a nawet na okna dachowe. Uzupełnieniem propozycji bogatego asortymentu firmy są eleganckie i budujące niezwykły klimat rolety rzymskie, które nazywane są również zasłonami rzymskimi oraz klasyczne rolety materiałowe wewnętrzne, zarówno te w kasecie, jak i w wersjach wolnowiszących i impresyjnych - tzw. rolety impresja nazywane przez Klientów roletami dzień i noc.Firma podejmując się realizacji zapewnia fachowe doradztwo w zaresie doboru tkanin i rozwiązań osłonowych zarówno tych wewnętrznych jak i do wykorzystania na zewnątrz. Dzięki współpracy z architektami specjalizującymi się dekoracją i projektowaniem wnętrz i okien, jako jedna z niewielu firm w Polsce firma wraz z usługą pomiaru i montażu zapewnia konsultacje i wsparcie projektanta, który jest gwarancją najwyższej jakości doboru materiałów oraz stabilnego i fachowego montażu osłon.Warto dodać, że w oferice firmy znaleźć można także zadaszenie basenów kompozytowych raz ich pełną instalację na miejscu.

Firma oferuje

Osłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne wraz z pomiarem i montażem. Warszawa i całe województwo mazowieckie. Dostępne produkty: żaluzje wewnętrzne aluminiowe i drewniane, rolety materiałowe w kasecie i wolnowiszące w wersji impresja, plisy a także markizy tarasowe i pergole ogrodowe.

Dworcowa 92 Sulejówek

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 17:00
Wtorek:
8:00 - 17:00
Środa:
8:00 - 17:00
Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 17:00
Sobota:
8:00 - 17:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 4 miejsc
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Export, Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
9521003684
Słowa kluczowe
oslony do okien warszawa, żaluzje drewniane warszawa, żaluzje aluminiowe warszawa

OslonyDoOkien.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę