OslonyDoOkien.pl

verified_user
Dworcowa 92
05-070 Sulejówek, Polska
local_parking
4 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

OslonyDoOkien.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Marka OslonyDoOkien.pl dostarcza Klientom najwyższej jakości produkty osłon przeciwsłonecznych wykorzystywane zarówno w domach jak i w przestrzeniach biurowych. W ofercie osłon zewnętrznych firma może zaoferować swoim Klientom z Sulejówka, Warszawy a nawet całego województwa mazowieckiego m.in. rolety zewnętrzne elektryczne, które jak żadne inne osłony zewnętrzne nie tylko zatrzymują ciepło i dają ogromną prywatność domownikom, ale rónież doskonale tłumią niepotrzebny hałas dobiegający z zewnątrz. Kolejnym produktem wartym uwagi, w które firma zaopatrza swoich Klientów są żaluzje fasadowe, które również bardzo często sprawdzają się jako ochrona przed włamywaczami. Dla Klientów, którym w szczególnośći zależy na zadaszeniu tarasu lub balkonu, firma proponuje trwałe i niezawodne markizy tarasowe dedykowane zarówno nad balkony jaki również dla branży gastronomicznej do wykorzystania w ogródkach kawiarnianych. Firma udostepnia także osłony zewnętrzne nie tylko do zamonotowania na taras lub balkon, ale także jako wolnostojące konstrukcje, odporne na wiatr i warunki atmosferyczne pergole ogrodowe, które można wykorzystać również w gastronomii. W ramach oferty osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych firma dysponuje rozwiązaniami, z których należy wymienić klasyczne i niezawodne <a...

Firma oferuje

Osłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne wraz z pomiarem i montażem. Warszawa i całe województwo mazowieckie. Dostępne produkty: żaluzje wewnętrzne aluminiowe i drewniane, rolety materiałowe w kasecie i wolnowiszące w wersji impresja, plisy a także markizy tarasowe i pergole ogrodowe.

Dworcowa 92 Sulejówek

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 17:00
Wtorek:
8:00 - 17:00
Środa:
8:00 - 17:00
Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 17:00
Sobota:
8:00 - 17:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 4 miejsc
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Export, Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
9521003684

OslonyDoOkien.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę