OKNOBNUD

verified_user
ul. Wincentego Pola 10a/4
41-253 Czeladź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do OKNOBNUD

OKNA ŚWIATA ROB RAF Czeladź
ul. Szpitalna 19a , Czeladź
None
Przedsiębiorstwo Prywatne LEMAR Czeladź
Wojkowicka 8, Czeladź
Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien: PCV, drewnianych, rolet: wewnętrznych…
OKFENS Sp. z o.o. Czeladź
Nowopogońska 98, Czeladź
OKFENS Sp. z o.o. zajmuje się produkcją okien, drzwi i profili z PCV. Oferujemy…
Al-Dur Czeladź
Katowicka 63, Czeladź
Firma Al-Dur zajmuje się produkcją okien drewnianych. aluminiowych oraz PCV. W …

OKNOBNUD Informacje o firmie

Ogólne informacje

OKNOBUD Grzegorz Góralski istnieje na rynku od 2003 roku. Lata doświadczeń sprawiły, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu stolarki budowlanej np. okien, drzwi, parapetów, rolet. Dzięki posiadaniu okien w domach czy też mieszkaniach, możemy spoglądać na otaczający nas świat. Właśnie dlatego tak bardzo ważne jest, aby były one szczelne oraz wytrzymałe, a także odpowiednio zamontowane. Nasza firma oferuje skorzystanie z pięciu systemów okiennych, między innymi Aluplast i Veka, a także Gealan czy Salamander oraz Deceuninck. Każdy z nich posiada inne pożądane cechy, np. system okienny Veka jest łatwy w pielęgnowaniu i zachowuje wszystkie właściwości izolacyjne.Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu okien oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, jak również rolet materiałowych lub aluminiowych. Możemy Państwu zagwarantować, że wszelkie oferowane przez nas produkty są towarami najwyższej jakości. Zapewniamy, że będą one służyły przez lata.Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, podchodzących do każdego powierzonego im zadania profesjonalnie i z należytą starannością. Każde zlecenie realizujemy w wyznaczonym terminie, co powoduje, że jesteśmy wiarygodną i rzetelną firmą. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, chcąc sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom. Zapewniamy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.Wieloletnia działalność sprawiła, że zyskaliśmy dobrą renomę w branży oraz wielu zaufanych Klientów.Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszej siedziby! Specjalizujemy się w sprzedaĹźy i montaĹźu stolarki budowlanej np. okien drzwi parapetĂłw rolet. Oknobud Grzegorz GĂłralski - systemy okienne drzwi rolety parapety

ul. Wincentego Pola 10a/4 Czeladź

Numery telefonów
Strony
NIP
6251504356
Regon
278059845
Słowa kluczowe
okna, systemy okienne, systemy okienne Aluplast

OKNOBNUD Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę