Piekne Ogrody

verified_user
Lęborska 38A
60-431 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Piekne Ogrody

YardLand Sp. z o.o. Poznań
Garbary, Poznań
<p>Handel Drewnianą Architekturą Ogrodową</p>
Domowa Przystań Poznań
5, Poznań
<p>Domowa Przystań powstała z chęci dzielenia się naszą pasją - zapachem. Zapac…
Firma Brukarska Gran Mur Poznań
Głuchowska 15, Poznań
Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonywaniu nawierzchni z kostki granitowej…
Nowe Zoo Ogród Zoologiczny Poznań
Krańcowa 81, Poznań
Zoo w Poznaniu - atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych. Najlepszy sposób …

Piekne Ogrody Informacje o firmie

Ogólne informacje

W
naszym Polskim sklepie mogą Państwo zamówić wszystkie produkty
oferowane na polskim rynku przez firmę OASE Polska. Sklep nasz
zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Jesteśmy od
wielu lat liderem na rynku Polskim akcesoriów do zbiorników wodnych
oczek kąpielowych i oczek wodnych. Zapraszamy do zakupów i
współpracy - poszukujemy dystrybutorów na terenie całej Polski.
Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie gwarantujemy wysokie rabaty
i fachową obsługę OASE Polska.

Lęborska 38A Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
9:00 - 16:00
Wtorek:
9:00 - 16:00
Środa:
9:00 - 16:00
Czwartek:
9:00 - 16:00
Piątek:
9:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
https://accesgarden.co Opis: Polski sklep internetowy z produktami Oase living water,tecniką fontannową oraz artykółami do nawadniania,
http://piekneogrody.com.pl Opis: Internetowy Polski sklep z produktami Oase living water Polska,techniką fontannową oraz artykułami do nawadniania,
https://oczkowodne.co Opis: blog dotyczący oczek wodnych budowy i utrzymania ich w czystości.
Konta społecznościowe
google-plus twitter
Rok założenia
2011
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
8762165100
Regon
301835080
Słowa kluczowe
ogród, oase, oase oczka wodne

Filmy

  • W naturalnych stawach oraz dużych oczkach wodnych bardzo często nie docenia się dobrodziejstwa jakie wiąże się z intensywnym napowietrzaniem i cyrkulacją mas wody w oczku wodny lub stawie. Oczywiście nie mam tu na myśli małych napowietrzaczy typu aqua-oxy Oase które są dobre do mniejszego oczka wodnego. Areator Aqua Air 250 LM to napowietrzacz, rekultywator i cyrkulator w jednym. Każdy produkt ładnie wygląda w katalogu i jeszcze lepiej jest opisany. 

Film który prezentujemy jest prezentacją rzeczywistych możliwości Aqua Air 250 LM Oase-57479 pracującego w rzeczywistym oczku wodnym naszego klienta. W oczku wodnym zastaliśmy niewytaczająca filtrację stosunku do objętości oczka wodnego oraz ilości ryb w oczku wodnym. Ale nie sztuką jest zaproponowanie klientowi rozwiązania polegającego na rewolucji której czasami po prostu nie da się zrobić bo wiązało by się to np. ze zniszczeniem istniejącego ogrodu nasadzeń małej architektury ogrodowej która maskuje chociaż by filtrację. Dzięki kilku stosunkowo niewielkim zmianą uzyskaliśmy takie efekty jak na prezentowanym materiale.

Filtr zastosowany w oczku wodnym który cały czas pracuje do dnia dzisiejszego to klasyk Oase Biotec Screan Matic 36 z lampą UV Bitron 110 C  i pompą już nie produkowaną Promax 30000. Objętość oczka wodnego to ok 400m3.

Aqua Air 250 LM Oase w pierwszej fazie został umieszczony nad miejscem o największej głębokości ok 2,2 m.

Dysza napowietrzacza została skierowana pionowo w dół w celu rozbicia i napowietrzenia zalegającej na dnie biomasy ,szlamu i rybich odchodów które nie były usuwane z oczka od 5 lat czyli od daty powstania. Stan wody kolor brunatno brązowy, zapach delikatnie mówiąc nie przyjemny całkowity brak klarowności. W oczku wodnym cały czas były ryby te same które na końcu filmu prezentują się w pełnej okazałości. W pierwszej fazie naszych działań aerator pracował po 8h bez przerwy. Pod koniec pracy na oczku wodnym powstawała brązowo brunatna piana wysokości dochodzącej do ok 2m. Powstawanie takiego rodzaju piany jest efektem reakcji bakterii beztlenowych bytujących w osadzie dennym z powietrzem dokładniej z tlenem dostarczanym przez Aqua Air 250 LM Oase. Należy tu nadmienić ze filtr musiał być czyszczony 2 razy na dobę a ilość odseparowanego szlamu i nieczystości była tak duża ze nie wyczyszczenie filtra na czas groziło jego przelaniem.

Po tygodniu areator został przestawiony o kilka metrów dalej a dysza skierowana w taki sposób aby pęd mieszaniny wody i powietrza spychał zanieczyszczenia w kierunku pompy filtracyjnej. Na koniec po kilku przestawieniach Areator Aqua Air 250 LM wylądował u wlotu strumienia którym woda spływała do oczka wodnego.

Takie ustawienie napowietrzacza pozwoliło poza natlenianiem wywołać cyrkulacje poziomą wody w oczku wodnym.

Z takiego ustawienia aeratora największa przyjemność maja ryby które ustawiają się w nurcie wody płynącej z wydajnością ok 30000 l/h i starają się płynąć pod prąd. W tej chwili w oczku wodnym napowietrzacz pracuje w zależności od temperatury wody od 4h/dobe do 6-8h/dobę w przypadku skrajnych upałów.

Po więcej informacji zapraszmy na www.accesgarden.co
  • Zestaw fontannowy Water Trio Oase-50240 jest zestawem trzech pompo-agregatów fontannowych sprzężonych na podstawie. Zestaw został wyposażony w zdalne sterowanie które umożliwia zmianę programów. Montaż Water Trio jest w zasadzie bardzo prosty wystarczy w uprzednio przygotowanym zbiorniku wodnym ,rezerwuarze wodnym, lub niecce trasowej umieścić nasz zestaw fontannowy Oase. Oczywiście należy pamiętać o odpowiedniej wysokości posadowienia od dna naszej niecki tak aby wyloty dysz były powyżej kraty na której są umieszczone kamienie. Water Trio wyposażony jest w kołnierze zabezpieczające dysze pompo agregatu przed zsypywaniem się kamieni i zablokowaniem wylotu dysz. Zawsze dzieżko jest podjąć decyzje o zakupie nie widząc pracy urządzenia. W tym filmie chcieliśmy pokazać prace wszystkich programów Water Trio Oase-50240. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.piekneogrody.com.pl lub pisząc na marcin@piekneogrody.com.pl

Piekne Ogrody Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę