Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra

verified_user
Rezerwat Bobra, Chomino 63
72-405 Chomino, Polska
Poproś o informacje

Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra Informacje o firmie

Ogólne informacje

Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra powstała w 2006 roku. Kilka lat zajęła organizacja przedsięwzięcia i zabiegi powodujące że z sadzonek wyrosły piękne choinki. Sprzedaż rozpoczęliśmy w 2011 roku, ale pełną wydajność plantacja osiągnęła w 2012 roku - wtedy nasze choinki zyskały uznanie klientów w Londynie, Monachium i Rydze, a także w kilkudziesięciu miastach Polski. Czym wyróżniają się nasze drzewka? W przeciwieństwie do plantacji wielkotowarowych nasza plantacja jest w pełni ekologiczna - nie "zlewamy" międzyrzędzi toksyczną chemią - rośnie tam trawa, która jest wykaszana kilka razy w roku, na choinkach skowronki budują gniazda, a kilkadziesiąt metrów od kwater z drzewkami bobry zamieszkują brzeg rzeki, który pozostawiliśmy im na wyłączność. Ale nasze drzewka zdobyły uznanie klientów z innego powodu - dzięki temu, że wszelkie zabiegi wykonywane są ręcznie! Z jednej strony powoduje to, że wielkość plantacji jest ograniczona, ale z drugiej gwarantuje iż każde drzewko traktowane jest indywidualnie, a w efekcie uzyskujemy idealne choinki.

Firma oferuje

świerk pospolity, świerk srebrny, stroisz (gałęzie świerkowe). Zamówione drzewka możemy wyznaczyć, wyciąć, zapakować w siatkę i załadować na transport. Klient może we własnym zakresie wykonać powyższe czynności, co ma swoje przełożenie na obniżoną cenę.

Firma poszukuje

Poszukujemy partnerów zainteresowanych udziałem w naszym przedsięwzięciu.

Rezerwat Bobra, Chomino 63 Chomino

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2006
Forma prawna
Osoba prywatna

Plantacja Choinek w Rezerwacie Bobra Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę