Novitech - Sieci, Pozycjonowanie

verified_user
Goleniowska 109/8
70-834 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Novitech - Sieci, Pozycjonowanie

tele link Szczecin
Orawska 25/34, Szczecin
Firma koncentruje się na budowie sieci strukturalnych, telefonicznych i kompute…
AB-TEL Szczecin
Gen. Dąbrowskiego 38/40, Szczecin
Pośrednictwo w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Sprzedaż Central telefonicz…
ArTeCOM Szczecin
Strzelecka 30/31, Szczecin
Artecom działa na polskim rynku od ponad 12 lat. W swojej ofercie firma posiada…
CUMAS Szczecin
Sosnowa 1/17, Szczecin
Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. Do naszych usług należy: …

Novitech - Sieci, Pozycjonowanie Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Novitech specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze informatycznej firm , a także w obsłudze oraz budowie sieci strukturalnych, usługach administracji sieci i systemów informatycznych (w tym obsługa zdalna) dostarczaniu sprzętu i oprogramowania jaki i pozycjonowaniu stron internetowych.

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo projekty i wykonawstwo systemów alarmowych, kontroli dostępu, monitoringu, instalacji teleinformatycznych oraz wielu innych rozwiązań przyczyniających się do poprawy bezpieczeństwa oraz ułatwiających komunikację.

Zajmujemy się ponadto doradztwem oraz kompleksową dostawą urządzeń z wyżej wymienionych branż. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy, odbiorcy indywidualni oraz instytucjonalni. Współpraca z licznymi dostawcami, oraz podwykonawcami z całego kraju pozwala nam zapewnić najwyższa jakość usług oraz atrakcyjna ofertę cenową. Więcej o naszej ofercie znajdziecie Państwo w zakładce usługi.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Firma oferuje

centrale telefoniczne, centrale panasonic, okablowanie sieci, okablowanie strukturalne szczecin, serwis laptopów, serwis informatyczny, pozycjonowanie stron szczecin, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie szczecin, okablowanie strukturalne.

Firma poszukuje

Firma Novitech specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze informatycznej firm , a także w obsłudze oraz budowie sieci strukturalnych, usługach administracji sieci i systemów informatycznych (w tym obsługa zdalna) jaki i pozycjonowaniu stron.

Goleniowska 109/8 Szczecin

Novitech - Sieci, Pozycjonowanie Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę