ECO SYNERGIA SP Z O O

verified_user
126 polubień
1 ulubione
ul. Kaszubska Droga 40
80-209 Chwaszczyno, Polska
Poproś o informacje

ECO SYNERGIA SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Odnawialne źródła energii to już nasza teraźniejszość, która oferuje nam między innymi:

Ekonomię – oszczędności z wykorzystania źródeł, które są dla nas bezpłatne (promieniowanie słoneczne, ciepło geotermiczne, wiatr, woda)

Ekologię – oszczędzamy i dbamy o środowisko naturalne na Ziemi dla nas i przyszłych pokoleń

Estetykę – produkty wykorzystywane w instalacjach OZE (odnawialne źródła energii) cechują się unikatowym designem i wyglądem.

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów oraz pełen zakres usług, dzięki którym nasz Klient może liczyć na naszą współpracę przez cały przebieg realizowanych działań – od doboru produktu, projektowania instalacji oraz przygotowania oferty i niezbędnej dokumentacji, po wykonanie i serwis. Również przeprowadzamy szkolenia na temat alternatywnych źródeł energii, ich zalet i wad oraz sposobu ich instalacji.

Produkty z oferty ECO Synergia to przede wszystkim: rekuperatory, kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne. Wybieramy dla naszych Klientów jedynie sprawdzonych i zaufanych producentów z całego świata, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów, atrakcyjne ceny, korzystne warunki handlowe, szybką realizację zamówień.

Postawiliśmy sobie za swój rynkowy cel stanie się wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z branży technologii pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych oraz dostarczenie do Klienta najlepszych rozwiązań z możliwych. Nasze doświadczenie z rynku skandynawskiego, największego rynku pomp ciepła w Europie, owocują fantastyczną wartością dla naszych Klientów. Bezustannie poszerzamy swój zakres wiedzy i umiejętności zgodnie z zasadami procesu ciągłego doskonalenia, aby zapewnić Klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Firma działa zgodnie ze standardami ISO 9001 oraz ISO 14001.

ul. Kaszubska Droga 40 Chwaszczyno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 16:30
Wtorek:
09:00 - 16:30
Środa:
09:00 - 16:30
Czwartek:
09:00 - 16:30
Piątek:
09:00 - 16:30
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube twitter
NIP
6040131272
Regon
221012874
Kategorie
naprawa grzejników sklep z grzejnikami instalacja klimatyzacji
Słowa kluczowe
Usługi ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, Dom

ECO SYNERGIA SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę