MTM Digital

verified_user
107 polubień
Krucza 23/31 lok. 38
00-525 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do MTM Digital

PControl Paweł Ciechomski Warszawa
Mazura 18 A, Warszawa
<p>Nasza firma zajmuje się trzema dziedzinami elektroniki z zakresu kontroli i …
Oszmiańska 10, Warszawa
Zajmujemy się realizacją wszelkiego rodzaju usług w zakresie instalacji i urząd…
Serviceline Sp. z o.o. Warszawa
ul Chłopickiego 73, Warszawa
Bezpieczeństwo i komfort użytkowania obiektów w oparciu o nowoczesne technologi…
EBS SP Z O O Warszawa
ul. Bronisława Czecha 59 , Warszawa
Posiadamy wyspecjalizowany zespół inżynierów oraz sprzęt pozwalający na dostoso…

Oferty z MTM Digital

Cenniki do kosztorysowania za 2 kwartał 2017 r.

W sprzedaży dostępne są cenniki do tworzenia kosztorysów i wycen za II kwartał 2017 r. Oferujemy cenniki takich wydawnictw jak: Bistyp, Orgbud, Sekocenbud, Wacetob. Są to zarówno wydawnictwa książkowe, jak i elektroniczne: płyty CD, dostępy on-line. Proponujemy: - ceny materiałów i sprzętu - Sekocenbud RMS, Bistyp ICMBIE, e-bistyp - stawki robocizny i narzutów - katalogi cen jednostkowych robót i obiektów - biuletyny cen robót - wskaźniki cenowe WKI.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 27 czerwca 2017 12:41

MTM Digital Informacje o firmie

Ogólne informacje

MTM Digital - firma informatyczna, na rynku od 1994 roku. Producent programów dla budownictwa. Główne produkty firmy to programy kosztorysujące: program Edbud Kosztorys i program Fobos WKI.Program kosztorysowy Edbud służy do tworzenia obmiarów i kosztorysów. Umożliwia tworzenie kosztorysów ofertowych, inwestorskich, zamiennych metodą uproszczoną i szczegółową. Oprogramowanie działa w oparciu o bazę katalogową liczącą 300 katalogów norm, w tym: KNR, KNNR, KSNR, TZKNBK, KNZ, KNP ... oraz umożliwia tworzenie własnych katalogów norm.Współpracuje z najpopularniejszymi cennikami do kosztorysowania na rynku: Sekeocenbud, Bistyp, e-bistyp, Orgbud, Intercenbud.Program do kosztorysowania Edbud współpracuje z innymi programami kosztorysowymi oraz programami z pakietu Ms Office i Open Office. Dzięki doskonałej współpracy z konwerterem PDF Kosztorys, daje możliwość importu obmiarów i kosztorysów z plików PDF.Aplikacja kosztorysowa umożliwia obliczanie czas pracy rusztowań i deskowań.Program Fobos WKI przeznaczony jest do obliczania wartości kosztorysowej inwestycji i zbiorczego zestawienia kosztów oraz sporządzania kalkulacji uproszczonych. Rzeczoznawcom pomaga w obliczaniu zużycia obiektów i nieruchomości.Oprócz programów do kosztorysowania MTM Digital oferuje także programy do projektowania, pomiarów elektrycznych, świadectw i certyfikatów energetycznych, tworzenia harmonogramów, planów bioz i specyfikacji technicznych. Poleca też wiele programów dla instalatorów.Od niedawna w ofercie firmy pojawiły się także programy antywirusowe i internet security.MTM Digital świadczy także szereg usług z następującego zakresu:- projektowanie sieci teleinformatycznych- układanie okablowania strukturalnego- modernizacja sieci lan- pomiary sieci komputerowych- projektowanie i montaż serwerowni- systemy alarmowe, monitoring- telewizja dozorowa.

Firma oferuje

MTM Digital producent programów komputerowych dla budownictwa. Programy kosztorysowe, do obliczania wki, projektowania, tworzenia harmonogramów, pomiarów elektrycznych ... oraz cenniki do kosztorysowania. Wykonujemy usługi: okablowanie strukturalne, pomiary sieci, systemy alarmowe.

Firma poszukuje

Chętnie nawiążemy współpracę z dystrybutorami oprogramowania lub z firmami poszukującymi podwykonawców w zakresie robót instalacyjnych: okablowania, montażu systemów alarmowych i p/poż.

Krucza 23/31 lok. 38 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:30 - 17:00
Wtorek:
8:30 - 17:00
Środa:
8:30 - 17:00
Czwartek:
8:30 - 17:00
Piątek:
8:30 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
Rok założenia
1994
Forma aktywności
Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
NIP
9512047179
Kategorie
dostawca systemów ochrony ochrona komputerów dostawca systemów ochrony przeciwpożarowej
Słowa kluczowe
Firma informatyczna, Sklep komputerowy, oprogramowanie dla firm budowlanych

MTM Digital Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę